Головна arrow Розділи arrow Бізнес та технології
Бізнес та технології
Чому “операційка” Windows 10 залишається єдиним вірним вибором серед українських користувачів Печать
Автор Редактор   
21.06.2024 г.

ImageНавіть враховуючи усі актуальні оновлення від Microsoft, найпопулярнішою все одно залишається її операційна система Віндовс 10. Зокрема, це підтверджує статистика від онлайн-агенції Statcounter. Згідно з останніми дослідженнями, 78.64% українців віддає перевагу “десятці”. Але, чому так сталося?

 
Террасная доска ДПК: что это и в чем преимущества Печать
Автор Редактор   
21.06.2024 г.

ImageТеррасная доска получила большое распространение, ведь этот материал идеальный для обустройства настила открытых площадок. Его не нужно регулярно красить, определенным образом подготавливать и не обязательно даже снег чистить. Материал не набирает в себя влагу и служит долгие годы. Сегодня детально разберемся с террасной доской ДПК. 

 
Как сделать гидравлический пресс из швеллера своими руками Печать
Автор Редактор   
20.06.2024 г.

ImageГидравлический пресс — это устройство, использующее гидравлическую систему для создания большого усилия сжатия или штамповки. Это оборудование широко используется в различных отраслях промышленности, таких как металлообработка, деревообработка, пищевая промышленность и многих других. Сделать гидравлический пресс из швеллера своими руками - задача вполне посильная для любителя.

 
Путеводитель по выбору надежного онлайн-магазина для взрослых Печать
Автор Редактор   
17.06.2024 г.

ImageНесмотря на схожесть основных критериев, на основании которых мы отдаем предпочтение тому или иному онлайн-магазину, у секс-шопа есть свои, характерные только для него особенности работы. О них мы расскажем подробнее. 

 
Плануєте ремонт квартири, але не знаєте, скільки це коштуватиме? Скористайтеся онлайн калькулятором Печать
Автор Редактор   
14.06.2024 г.
ImageПлануючи ремонт квартири, часто виникає питання про точну вартість робіт та матеріалів. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, важливо заздалегідь дізнатися приблизну суму витрат.
 
Паперові пакети – екологічна та стильна заміна пластика Печать
Автор Редактор   
14.06.2024 г.

ImageКоли вибирається тип пакування, хочеться не лише краси. Речі мусять добре зберігатися, бути захищеним від впливу шкідливих речовин. Потрібен стильний вигляд та міцний захист, який витримує транспортування та зберігання. Так, до пакування багато вимог. Але є матеріал, який містить всі переваги, потрібні для того, щоб представити свою продукцію краще за конкурентів. 

 
Как CRM-система помогает бизнесу в экспансии на соседние рынки Печать
Автор Редактор   
13.06.2024 г.

ImageЭкспансия на новые рынки — сложный и многоэтапный процесс, требующий тщательного планирования и эффективного управления. В этом контексте CRM для бизнеса становится незаменимым инструментом, помогая не только оптимизировать внутренние процессы, но и обеспечивать успешное взаимодействие с клиентами на новых территориях. 

 
Продвижение сайтов: как выбрать эффективные стратегии Печать
Автор Редактор   
10.06.2024 г.

ImageПродвижение сайта – одна из важных задач для любого бизнеса в онлайн сфере. Как выбрать наиболее эффективные стратегии продвижения? 

 
Як вибрати смартфон OUKITEL для ваших потреб Печать
Автор Редактор   
02.06.2024 г.

ImageСмартфони стали невід'ємною частиною нашого життя. Вони допомагають нам залишатися на зв'язку, працювати, розважатися і багато іншого. Компанія OUKITEL пропонує широкий асортимент смартфонів, які задовольняють різні потреби користувачів. 

 
Сучасні проєкти: основні технології, характеристики та принцип дії Печать
Автор Редактор   
31.05.2024 г.

ImageТакий прилад належить до категорії оптичних. З його допомогою здійснюється трансляція зображення на стінові поверхні або екран. Якісні проєктори купити в Україні можна в безлічі спеціалізованих торгових точок. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 783
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg