Головна arrow Розділи arrow Життя та люди
Життя та люди
Що потрібно знати про ЗНО з української мови в 2022 році - складнощі та нюанси Печать
Автор Редактор   
23.09.2022 г.

ImageВ 2022 році випускники шкіл, ліцеїв та гімназій здавали випускні іспити з української мови та інших предметів з в дуже нетипових умовах. Через війну класичне ЗНО було скасоване. Замість нього випускники онлайн проходили НМТ – національний мультипредметний тест. В нього увійшли завдання з 3-х основних предметів: математики, історії та української мови.

 
Чому вигідно купувати одяг у виробника Печать
Автор Редактор   
19.09.2022 г.

ImageПерше, що вам потрібно зробити, коли ви хочете купити дитячий одяг від виробника - це знайти надійне джерело. Є багато способів знайти хороше джерело, але найкращий спосіб - питати. Поговоріть зі своїми друзями, родичами та колегами, щоб дізнатися, чи можуть вони порекомендувати хорошого виробника. Ви також можете знайти авторитетних виробників в Інтернеті.

 
Как можно начать преподавать английский в качестве дополнительной работы или основной карьеры Печать
Автор Редактор   
25.08.2022 г.

ImageНа сегодняшнем рынке труда должность учителя английского весьма востребована. Замечено, что специалисты, которые хорошо владеют языком, независимо от профессии все чаще меняют род деятельности и начинают заниматься преподаванием в языковых школах или онлайн-репетиторством. Это не только приносит хороший доход, но и дает больше свободы. 

 
Как сэкономить деньги при переезде? Печать
Автор Редактор   
24.08.2022 г.

ImageСейчас практически от каждого жителя нашей страны можно услышать о необходимости переезда, перевозки ценных вещей, бытовой техники или мебели. Это связано с военными действиями, и желанием максимально сберечь материальные богатства, имущество. Люди, которые оказались в населённых пунктах на линии огня, желают сберечь вещи, поэтому нередко вывозят их за пределы боевых действий, в безопасные места.

 
Моршин, Східниця та Трускавець: скільки коштує в Україні відпочинок та оздоровлення під час війни Печать
Автор Редактор   
23.08.2022 г.

ImageВ Україні вже шостий місяць триває війна, звикнути та пристосуватися до якої неможливо. Кожна тривога боляче б'є по напруженим, як сталеві канати, нервам українців. Людей мучать переживання за рідних та близьких, турбують думки, як жити далі. Зростає тривожність, порушується сон, на нервовому ґрунті загострюються хронічні хвороби. Багато українців вимушено беруть відпустки та шукають пропозиції, куди можна поїхати оздоровитись під час війни не за всі гроші світу. 

 
Рятувальник з Охтирки Богдан Будко отримав нагороду від держави Печать
Автор Админ   
16.08.2022 г.
Image67 рятувальників, поліцейських та військових Сумщини відзначили державними нагородами. Серед них Богдан Будко з Охтирки.
 
«У війну найважче бачити заплакані очі дітей» - поліцейський міста-героя Охтирка Володимир Малікін Печать
Автор Админ   
01.08.2022 г.
ImageМайор поліції з самого початку повномасштабного вторгнення рф на територію України займався евакуацією цивільного населення, розвозив гуманітарну допомогу до окупованих територій, спільно з військовими затримав російського окупанта, який розстріляв пенсіонера.
 
Відпочинок на морі в Україні 2022: які курорти окуповані та як виживає населення Печать
Автор Редактор   
01.08.2022 г.

ImageПрактично з перших днів повномасштабного військового вторгнення росії в Україну морські курорти Запорізької та Херсонської областей опинилися в окупації. Українці вже давно зрозуміли, наскільки цинічні та жорстокі ворожі війська. Про це, насамперед, свідчать їхні звірства у Бучі та Бородянці Київської області. Які ж справи на території тимчасово окупованих курортів, і з якими труднощами стикаються їхні жителі, читайте у нашому матеріалі. 

 
Как можно перейти на электрическое отопление в квартире и частном доме Печать
Автор Редактор   
26.07.2022 г.

ImageТарифы на коммунальные услуги ежегодно растут, а обслуживание и уровень комфорта остается на том же уровне. Старые энергосети работают нестабильно, а утечки компенсируются за счет населения. Если взять автономное отопление, то газ взрывоопасен и доступен не для всех, а твердотопливные приборы — не так уж удобны в эксплуатации и требуют склада для хранения топлива. Для этих неприятностей есть одно общее решение: переход на электрическое отопление.

 
Скадовск 2022: как переживает ад оккупации черноморский курорт Печать
Автор Редактор   
25.07.2022 г.

ImageСкадовск – известный курорт в Херсонской области, который находится в Джарылгачском заливе Черного моря. Город, как и многие другие населенные пункты региона, был оккупирован в первые дни полномасштабного вторжения россии в Украину. Соответственно, курортный сезон здесь был провален еще до его начала.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 1880

bezp_181120.gif

Реклама

express.gif

pam_100221_02.jpg

disa_150922.jpg