Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Що зберігає на горищі хореограф Печать
Автор ГородА   
25.06.2018 г.
ImageУ цьому році виповнюється двадцять років творчої діяльності хореографа Оксани Яковенко. За два десятиліття мистецтву Терпсіхори Оксана Миколаївна навчила десятки учнів та учениць. Основна її діяльність пов'язана з селом Мала Павлівка. Саме там народився зразковий колектив "Сузіря" та його супутники "Оріон" і "Зірочки". А тепер і в Охтирці при дитячій музичній школі сценічну діяльність розпочав новостворений колектив "Епсілон". 
 
Рішуча Олена Абаєва. Як бути мамою особливої дитини Печать
Автор медіа-студія «Контент»   
12.05.2018 г.
ImageОлена Абаєва - напевне, найвідоміша «переселенка» у Сумах. Два роки тому вона відкрила у місті спеціалізований центр реабілітації дітей із особливими потребами, згодом зареєструвала громадську організацію «Світ щасливих дітей». Зайнятися такою справою жінку змусила життєва ситуація: у молодшого сина Олени лікарі діагностували аутизм.
 
Наталія Кудряшова: Від мрії до мрії Печать
Автор А.Міхєєв   
27.04.2018 г.

ImageМинулорічний візит програми «Ревізор. Магазини» збурлив Охтирку. На ринку - кузні місцевих новин - одне тільки й обговорювалося, куди енергійна ведуча з Нового каналу Наталія Кудряшова їздила вчора, а куди завітає сьогодні.Багато підприємців, від гріха подалі, зачиняли перед знімальною групою двері. 

 
Європа без заборів Печать
Автор ГородА   
23.04.2018 г.
Image«Єврозабори різних видів і форм. Вчасно та якісно». Як часто такі рекламні об'яви потрапляли на очі в газетах, на стовпах, на дошках оголошень в Охтирці та й усіх містах України, в яких довелося побувати. Раніше не звертала на них уваги, а зовсім недавно зрозуміла, що це якийсь абсурд, бо в жодній європейській країні немає заборів, все відкрито. А якщо і є огорожа, то це невисокий  решітчастий парканчик. видно все, що робиться у дворі», - ділиться своїм останнім відкриттям Вікторія Носорєва.
 
Влюблена по собственному желанию Печать
Автор ГородА   
16.04.2018 г.
ImageГалина Чехута давно влюблена в поэзию. Поначалу она любила поэзию потому, что по профессии была учителем русского языка и литературы, и была обязана знать до буквы литературное творчество классиков. А потом, с годами сама взялась за перо, и листки со стихами сложились в тома.
 
У Сумах Ілюзія реальності Печать
Автор ГородА   
11.04.2018 г.
ImageВ Сумах у вернісажі  по вул. Соборній, 27 представляє свої картини член національної спілки художників України (НСХУ) Сергій Степанов. На виставці живопису та левкаса «Ілюзія реальності» можна побачити майже два десятка робіт охтирського майстра.
 
Рада знову й знову танцювати з вами Печать
Автор ГородА   
07.04.2018 г.
ImageДонедавна мені ніколи не доводилося бувати в Малій Павлівці, селі, що за 35 км від населеного пункту, де проживаю. А тепер тричі на тиждень я навідуюсь до своїх «малопавлівських спортсменок», прихильниць здорового способу життя, аби вони могли весело, активно, з користю для себе провести час.
 
Десять лет жизни с клубом «Сокол» Печать
Автор ГородА   
05.04.2018 г.
ImageНакануне юбилейного заседания клуба любителей искусств «Сокол» состоялся разговор с членами клуба - поэтессой Еленой Поляковой и ценителем спорта и поэзии Александром Скибой. Мы попросили  рассказать, что за магия у клуба «Сокол», раз они посвятили ему десять лет жизни.
 
ЗЕМЛЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО: ЯК ОТРИМАТИ Печать
Автор Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО   
04.04.2018 г.

Пане міністре, мій чоловік півтора роки офіційно пробув в АТО. Чи має він право отримати землю і куди для цього звертатися?

Ірина Остапчук

 
Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини Печать
Автор Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО   
26.03.2018 г.

ImageДоброго дня! У нашій родині приємна подія - народилася донечка. Але і я, і чоловік прописані в одному місті, а проживаємо і народжували в іншому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому? 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 1780
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg

Фантастические фриспины на игровых автоматах онлайн - на это можно смотреть часами!