Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости
Местные новости
За ухилення від громадських робіт - арешт Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
18.09.2018 г.
За участі прокурора Охтирської місцевої прокуратури судом розглянуто кримінальне провадження по обвинуваченню чоловіка, який ухилився від виконання покарання, призначеного йому вироком Охтирського міськрайонного суду у виді громадських робіт. 
 
Нові витрати на воду: як їх зменшити? Печать
Автор ГородА   
17.09.2018 г.
ImageПро нові комунальні витрати мешканці міста взнали від ТОВ «Водоторгприлад» з «листів щастя» під назвою «Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (ВКО)». Чому і навіщо ці вузли у листівці не роз'яснювалося. Серед зворотних контактів є телефон 25521. Додзвонитися туди можна, але щодо фінансових питань перенаправляють на номер 41038. А от там замість відповіді лише короткі гудки. І так протягом години.
 
Разом з бур’яном горять хати й сараї Печать
Автор ГородА   
17.09.2018 г.
ImageОстаннім часом місцеві підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) розриваються на пожежах, найбільша з яких в Охтирці виникла 7 вересня з-за спалювання сухої рослинності у провулку Північному.
 
"Женщина в тюрьме - это табу и позор семьи" - фотопроект Миши Фридмана Печать
Автор Громадское   
17.09.2018 г.
Image"В каждом СИЗО полагается по одной "детской" камере, поэтому в каждом придумывают свое ноу-хау как изолировать мам с детьми", - рассказывает американский фотограф Миша Фридман. Он известен своими документальными фотопроектами, которые публиковали в New Yorker, Time Magazine, Spiegel, Le Monde, Amnesty International, Doctors Without Borders и других СМИ; в этом году Фридман побывал в 11 женских колониях и СИЗО, расположенных по всей Украине.
 
Перша школа відзвітувала Печать
Автор ГородА   
17.09.2018 г.
ImageШвидко промайнув час від останнього звіту директора Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Інесси Анатоліївни Шульженко. Цей рік не став винятком, тому відповідно до наказу МОН України №55 від 28.01.2015 року «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», нещодавно перед громадськістю вона відзвітувала про свою діяльність та роботу закладу.
 
Як працюватиме новий ринок електроенергії на Сумщині? Печать
Автор ГородА   
17.09.2018 г.
У Сумській облдержадміністрації відбулася нарада, на якій обговорили, як працюватиме новий ринок електроенергії на Сумщині.
 
Об’їзну відкривають. Печать
Автор Админ   
16.09.2018 г.
ImageОхтирська міська рада повідомила про завершення робіт з улаштування водопропускної споруди на об’їзній. 
 
Лінія довіри СБУ Печать
Автор Прес-група УСБУ в Сумській області   
12.09.2018 г.
В Управлінні Служби безпеки України в Сумській області діє  телефонна лінія довіри для спільної з громадськістю боротьби зі злочинністю та здійснюється особистий прийом громадян
 
Юстиція Сумщини забезпечує виконання рішення по сплаті аліментів Печать
Автор Охтирський міськрайонний відділ державної виконавчої служби   
11.09.2018 г.
На Охтирщині інструментом впливу на боржника зі сплати аліментів стала постанова державного виконавця про обмеження виїзду за межі України.
 
Ловушка на Парковой (фото) Печать
Автор Админ   
11.09.2018 г.
ImageУже пятая машина за неделю попадает в яму на Парковой. 
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 3719
on-620_120_gin.gif
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

Загрузка...
Экскурсии в Ярославле http://experience.tripster.ru/experience/Yaroslavl/ дешево