влажн.:

давл.:


Загрузка...
Главная arrow Разделы arrow Местные новости
Местные новости
Правоохоронці провели спільний брифінг Печать
Автор Охтирський відділ поліції   
15.08.2017 г.
В конференційній залі Охтирської місцевої прокуратури відбувся спільний брифінг із залученням засобів масової інформації, під час якого були розглянуті питання щодо діяльності правоохоронних органів району у першому півріччі 2017 року.
 
Перевізники вимагають свого. Вартість проїзду зросте на 1 гривню Печать
Автор Город А   
14.08.2017 г.
ImageСпливає термін обговорення проекту рішення про збільшення вартості проїзду у міському транспорті Охтирки. За інформацією відділу транспортної інфраструктури управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, станом на минулий тиждень, жодних зауважень від громадян не надійшло.
 
Кому бордюр, а кому й поребрик Печать
Автор Город А   
14.08.2017 г.
ImageЛіто-2017 в Охтирці відзначилося не тільки нестійкою погодою, але й завзятою роботою там, де раніше кінь не валявся. У дворах багатоповерхівок відновлюють тверде покриття: кладуть плитку, асфальт; криють дахи будинків, інформуючи про зроблене на офіційному сайті ради. За повідомленням згаданого джерела, серед решти надбань у місті з'явився «поребрик»... 
 
Пропозиція, від якої не можна відмовитись Печать
Автор Город А   
14.08.2017 г.
Перед Охтиркою відкриваються нові перспективи. З одного боку закрутився маховик передачі місту виробничого комплексу ТЕЦ, з іншого - нафтовики готові позбутися спортивного комплексу, що називається, «віддам у хороші руки». Охтирка постала перед пропозицією, від якої не можна відмовитися. 
 
Без застоя и протечек Печать
Автор Город А   
14.08.2017 г.
ImageВ редакцию неоднократно обращались ахтырчане, с просьбой отметить работу нашего урологического отделения. После операции пациентам урологии приходится переносить сильные боли, дискомфорт, а женский персонал отделения не только оперативно и качественно осуществляет все необходимые манипуляции, но и поддерживает морально, подбадривает. 
 
На Сумщині кожне друге свідоцтво про народження дитини видається у пологовому будинку Печать
Автор Охтирський МР ВДВС   
10.08.2017 г.
Зручні і комфортні сервіси - принцип роботи органів юстиції Сумщини, які все роблять для того, щоб забезпечити максимальне наближення до людей. Серед багатьох інших позитивних результатів та набутків І півріччя 2017 року - те, що сьогодні в Україні у пологових будинках видається кожне четверте свідоцтво про народження, а на Сумщині - з 4 тисяч актових записів про народження - понад 1,5 тис., тобто фактично кожне друге.
 
Як не потрапити в тенети до торговців «живим» Печать
Автор Админ   
07.08.2017 г.
Охтирські правоохоронці радять пересічним громадянам, як не потрапити в тенети до торговців «живим» товаром.
 
Важкий хрест місцевого самоврядування Печать
Автор ГородА   
07.08.2017 г.
ImageТридцять п'ята сесія Охтирської міської ради, що відбулася у четвер 27 липня відзначилася спекою надворі й відносним спокоєм у залі. З порядку денного зняли два бентежних питання, що стосувалися встановлення газових лічильників у багатоповерхівках та зарплати міського голови. Не без зусиль розглянули двадцять п'ять питань.... Логічно, що у розпал літа приємніше відпочивати, ніж працювати. Можливо саме тому липнева сесія народила рішення, дію якого за кілька днів призупинив міський голова...
 
Польоти уві сні і наяву Печать
Автор ГородА   
07.08.2017 г.

ImageЗ 10 по 27 липня на базі ОМЦПО-МАН працював літній оздоровчий профільний табір туристсько-технічного напряму «Левадія», в якому відпочили  80 дітей. Традиційними та найбільш святковими заходами в таборі стали «Дні ракето- та авіамоделіста».

 
Як дітей зустрічають на конефермі Печать
Автор Город А   
07.08.2017 г.
ImageКінь - одна з найбільш шанованих в українців тварина. Тож вихованці оздоровчого профільного табору «Віночок» Охтирського міського центру позашкільної освіти 25 липня приїхали на зустріч з цими тваринами в національному одязі.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 3256
Реклама

salon7.gif

Реклама

doma.jpg

tokio.gif

Реклама
Реклама

buro.jpg

taxi_more.gif 

Экскурсии в Ярославле http://experience.tripster.ru/experience/Yaroslavl/ дешево ; онлайн казино