Головна arrow Розділи arrow Відпочинок та побут
Відпочинок та побут
Эволюция ставок: Как криптовалюты меняют мир онлайн-гемблинга на спор Печать
Автор Редактор   
28.09.2023 г.

ImageКриптовалюты, с их потенциалом для преобразования традиционных финансовых систем, не перестают удивлять мир. Однако мало кто осознает, что они также оказывают значительное воздействие на другую область - онлайн-ставки на спорт. С каждым годом криптовалюты все более интегрируются в мир спортивных ставок, открывая новые горизонты для игроков и букмекеров по всему миру.

 
Мифы об ортопедических матрасах Печать
Автор Редактор   
26.09.2023 г.

ImageЛюбая популярная вещь окутана огромным количеством мифов и заблуждений. Ортопедические матрасы – не исключение. Одни заблуждения появились из-за того, что самые первые модели не были такими качественными как сегодня, другие – из-за непонимания особенностей конструкции и специфики. В любом случае, их действительно очень много, поэтому развеем самые распространенные. 

 
Психологія та тактика рулетки: як грати розумно Печать
Автор Редактор   
26.09.2023 г.

ImageРулетка – це не просто гра. Вона є символом елегантності, розкоші та азарту, яка приваблює тисячі гравців у казино по всьому світу. З перших днів свого існування у Європі, рулетка стала символом азартних ігор, зачаровуючи своїм динамізмом та непередбачуваністю. Величезний диск, що обертається, м'ячик, який відбивається від країв і потім, плавно зменшуючи темп, осідає на одному з чисел - ця проста на перший погляд сцена викликає палке бажання спробувати щасливу долю, зробити ставку, відчути адреналін. Але чи є рулетка лише грою на щасливий випадок?

 
Корисні прийоми їжі — чи допомагає інтервальне голодування? Печать
Автор Редактор   
22.09.2023 г.

ImageЯк треба їсти, щоб отримати максимальну користь для свого організму? Сучасні харчові звички людини відрізняються від тих, які були у наших предків — мисливців-збирачів. Адже їх доступ до їжі залежав від успішного полювання, риболовлі та сезонності рослин. Отже, інтервали між прийомами їжі були значно більшими. Сьогодні ж розвиток сільського господарства та індустріалізація змінили харчові звички людини: кількість прийомів їжі зросла до 3-4, частота перекусів також збільшилася, а найбільша кількість калорій, як правило, припадає на вечір.

 
Курс оксандролона для новачка-спортсмена Печать
Автор Редактор   
14.09.2023 г.

ImageOxandrolone належить до синтетичних анаболічних стероїдів, іноді його називають також Anavar (комерційна назва оксандролону). Розроблений оксандролон був у 1960-х роках і широко використовувався в медичній практиці для лікування опіків, травм, хронічних інфекцій. Також він набув популярності серед спортсменів і бодибілдерів як засіб для збільшення м’язової маси та підвищення рівня витривалості. 

 
Медмагазин Ortop.ua в Охтирці Печать
Автор Редактор   
12.09.2023 г.

ImageВажливість турботи про здоров'я очевидна, і контролю ключових показників здоров'я – температури, тиску, пульсу та інших – необхідні спеціалізовані медичні пристрої. В Охтирці медтехніку можна придбати в інтернет-магазині "Ортоп". Тут представлений широкий вибір товарів для здоров'я і досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором. 

 
Почему на теле появляется много родинок? Печать
Автор Редактор   
06.09.2023 г.

ImageРодинки есть на теле у каждого человека с рождения. У некоторых их много, у других меньше. При этом они бывают разного размера, формы и вида. Когда такие кожные образования не вызывают неприятных ощущений, то они безвредны для здоровья. 

 
Охтирські спортмени повернулись з перемогою Печать
Автор Редактор   
30.08.2023 г.

ImageЗ 21 по 27 серпня в угорському місті Дьор відбувся чемпіонат світу з карате-до С.К.І.Ф. У складі збірної команди України були і представники з Охтирки – тренер Вячеслав НЕСТЕРЕНКО та спортсмени В’ячеслав КОПИЛ і Андрій БІЛОУС.

 
Гіпотонія: причини, наслідки та лікування Печать
Автор Редактор   
23.08.2023 г.

ImageГіпотонія – це стан, коли артеріальний тиск у людини знижений. Це може бути як постійне явище, так і тимчасове, викликане певними причинами. Особливо часто цей стан виникає у жінок та літніх людей. Особи, які стикаються з низьким тиском, часто відчувають слабкість, запаморочення та інші неприємні симптоми. Важливо розуміти причини гіпотонії, її можливі наслідки та знаходити ефективні способи її корекції.

 
Понад 30 років вірності: короткий літопис харківського футбольного фанатизму Печать
Автор Редактор   
22.08.2023 г.

ImageФутбольний клуб «Металіст», безперечно, став невід'ємною частиною Харкова. Так само віддані фанати є невід'ємною частиною клубу. Історія харківського фан-руху налічує вже понад 30 бурхливих років, про які сайт Мій Харків хоче розповісти вам. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 857
kylymy_150523.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250323.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg