Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Що ми втратили… Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

ImageУ кафедральному соборі Пресвятої Богородиці м.Охтирки були дві великі картини - шедеври пензля великого іспанського художника другої половини XVII століття Бартоломе Естебана Мурільо «Поклоніння Волхвів»  і «Поклоніння пастухів», подаровані собору дуже багатими людьми - меценатами в XIX столітті. У 1913 році полотна були передані на реставрацію у  С.-Петербург, і назад вони не повернулись. За деякими даними - вони в Ермітажі (їх вартість не менша від вартості полотен В.Ван-Гога).

 
МАЙДАН – 2016. Подорож у часі Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

Image«Потяг Костянтинівка - Київ» запізнюється на невизначений час по технічним причинам»... З цього почалася наша поїздка на Майдан. Відразу виникли різні думки, «чому, а якщо потяг взагалі не прийде?». Дякувати Богові, чекати довелося недовго, через 2 години були у вагоні. А через 6 годин нас зустрів Київ. Вже у метро витав ДУХ МАЙДАНУ, то тут, то там чулися знайомі розмови, люди збиралися по декілька чоловік, було багато вояків у камуфляжі. Всі їхали на Майдан. 

 
Потрібно терміново відродити планетарій Печать
Автор Газета "Город А"   
29.02.2016 г.
ImageДо редакції газети "Город А" надійшов відкритий лист, який порушує дуже важливу тему. Як не втратити те, що маємо? Вже немає часу на роздуми і очікування. Слід визначати пріоритети і діяти. Читач, шановна у місті людина, пропонує ідею, яку варто підтримати.
 
О рынке. Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать… Печать
Автор Михаил Тыдир   
27.02.2016 г.

ImageВсем наплевать, что будет с людьми. Хотя от торговли этой живут не только 20 семей предпринимателей, но и семьи реализаторов. Старушки, которые вырастили овощи на своем огороде теперь останутся без, пускай копеечной, но регулярной прибавки к пенсии. Пострадают и сами жители Дачного, утратив возможность покупать поблизости от дома нужные в быту товары и продукты.

 
Ще одна точка зору на події навкруги Охтирського закладу ПТО Печать
Автор Андрій Міхєєв   
24.02.2016 г.

Image11 лютого на позачерговій сесії знову перекраювали міський бюджет. Після прийняття Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та пов’язаного з ним ЗУ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» видатки на фінансування підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних закладах були передані з державного до місцевих бюджетів. Як вижити колишнім ПТУ у нових умовах? 

 
Мирослав Нікулін: В Україні процвітає правовий нігілізм, що грає на руку чиновникам Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageМирослав Нікулін. Підприємець, юрист за фахом, громадський активіст, депутат Охтирської міської ради від ВО «Батьківщина». Переміг на окрузі № 34, набравши 56 голосів виборців з 271, що взяли участь у голосуванні. Голова постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування і депутатської етики.

 
Недільна художня школа Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageПри Свято-Успенському храмі відкрилась недільна художня школа. Перший урок пройшов 13 лютого. Вчитель малювання - відомий  художник Сергій Жидєль. Про нього ми розповідали раніше на сторінках газети «Город А» («Лао-ші з Луганська оселився на Леваді»). Лао-ші з китайської означає вчитель. Сергій Петрович викладав у багатьох містах світу, навіть у Китаї. 

 
На краю прірви. Охтирка може втратити ще один навчальний заклад Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageБорги за січень і поточні лютневі витрати Охтирського центру ПТО покриють з місцевого бюджету. Це означає, що державний навчальний заклад утримується за рахунок охтирчан. 

 
Пенсіонерка воює за вхід до власної хати Печать
Автор Газета "Город А"   
15.02.2016 г.

ImageЗаморившись ходити установами в пошуках справедливості, Анна Іванівна Толстихіна звернулась до редакції газети «Город А». Жінка побажала оприлюднити свою непросту життєву історію, яка, як вона каже, триває вже 8 років. В основі конфлікту - земля. Клаптик, менше 2 метрів, яким би вона хотіла ходити до власної хати.

 
Охтирка в особистостях: краєзнавець Євген Мегера Печать
Автор Газета "Город А"   
15.02.2016 г.

ImageНа цьому тижні краєзнавцю Мегері Є.О. виповняється 75 років. Незважаючи на поважний вік, Євген Олексійович продовжує публікувати статті у місцевій пресі, виступає перед школярами. Друкувалися матеріали краєзнавця і в книгах. Фотографії з його особистого архіву використані в «Історії Охтирського пивзаводу». Нещодавно, при допомозі Олександра Марущенка, краєзнавець підготував до друку книгу «Охтирка в особистостях», куди ввійшла інформація про майже чотири сотні земляків, які розбудовували та прославляли наше місто.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 101 - 110 из 1787
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама