Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Ще одна точка зору на події навкруги Охтирського закладу ПТО Печать
Автор Андрій Міхєєв   
24.02.2016 г.

Image11 лютого на позачерговій сесії знову перекраювали міський бюджет. Після прийняття Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» та пов’язаного з ним ЗУ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» видатки на фінансування підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних закладах були передані з державного до місцевих бюджетів. Як вижити колишнім ПТУ у нових умовах? 

 
Мирослав Нікулін: В Україні процвітає правовий нігілізм, що грає на руку чиновникам Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageМирослав Нікулін. Підприємець, юрист за фахом, громадський активіст, депутат Охтирської міської ради від ВО «Батьківщина». Переміг на окрузі № 34, набравши 56 голосів виборців з 271, що взяли участь у голосуванні. Голова постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування і депутатської етики.

 
Недільна художня школа Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageПри Свято-Успенському храмі відкрилась недільна художня школа. Перший урок пройшов 13 лютого. Вчитель малювання - відомий  художник Сергій Жидєль. Про нього ми розповідали раніше на сторінках газети «Город А» («Лао-ші з Луганська оселився на Леваді»). Лао-ші з китайської означає вчитель. Сергій Петрович викладав у багатьох містах світу, навіть у Китаї. 

 
На краю прірви. Охтирка може втратити ще один навчальний заклад Печать
Автор Газета "Город А"   
23.02.2016 г.

ImageБорги за січень і поточні лютневі витрати Охтирського центру ПТО покриють з місцевого бюджету. Це означає, що державний навчальний заклад утримується за рахунок охтирчан. 

 
Пенсіонерка воює за вхід до власної хати Печать
Автор Газета "Город А"   
15.02.2016 г.

ImageЗаморившись ходити установами в пошуках справедливості, Анна Іванівна Толстихіна звернулась до редакції газети «Город А». Жінка побажала оприлюднити свою непросту життєву історію, яка, як вона каже, триває вже 8 років. В основі конфлікту - земля. Клаптик, менше 2 метрів, яким би вона хотіла ходити до власної хати.

 
Охтирка в особистостях: краєзнавець Євген Мегера Печать
Автор Газета "Город А"   
15.02.2016 г.

ImageНа цьому тижні краєзнавцю Мегері Є.О. виповняється 75 років. Незважаючи на поважний вік, Євген Олексійович продовжує публікувати статті у місцевій пресі, виступає перед школярами. Друкувалися матеріали краєзнавця і в книгах. Фотографії з його особистого архіву використані в «Історії Охтирського пивзаводу». Нещодавно, при допомозі Олександра Марущенка, краєзнавець підготував до друку книгу «Охтирка в особистостях», куди ввійшла інформація про майже чотири сотні земляків, які розбудовували та прославляли наше місто.

 
Пішов у вічність Олександр Галкін Печать
Автор Газета "Город А"   
15.02.2016 г.

Image6.02.2016 року на 80-ому році життя перестало битися серце Олександра Івановича Галкіна. Можна сказати, це сталося несподівано, але сталося. І ця стаття - присвята нашому великому українцеві. Саме таким залишиться він у нашій пам'яті.  

 
Як в Охтирці святкували День Соборності? Печать
Автор Газета "Город А"   
01.02.2016 г.

ImageСкромно, тихо й непомітно. Підвищеного патріотизму не спостерігалось. І нічого не вдієш - в області був оголошений карантин. А ми, як законослухняні громадяни, дослухались і не стали проявляти ініціативу. Взагалі, в нашому місті планувались більш масові заходи до Дня Соборності, святковий концерт в РБК, патріотичні заходи в бібліотеках та в краєзнавчому музеї. Але свинячий грип став на заваді... Та все ж,  охтирчани відзначили знаковий для України день: на радіо, в бібліотеці, в музеї, в терцентрі. Громадські організації проігнорували національне свято.

 
Если вам пришла «заоблачная» квитанция за тепло Печать
Автор Газета "Город А"   
01.02.2016 г.

Что делать, если вам кажется, что вы переплачиваете за тепло? Почему сосед платит меньше при той же площади квартиры? Отчего при температуре 14 градусов в помещении, приходят полноценные счета?  

 
В адміністрації ринку розповіли, як прибирали сніг Печать
Автор Газета "Город А"   
01.02.2016 г.

Після матеріалу щодо прибирання території Охтирського продовольчого ринку адміністрація закладу запропонувала свою позицію з цього питання. Її озвучив голова споживчого товариства «Ворскла» Віталій Іванович Грицай.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 101 - 110 из 1784
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама