Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
В Охтирці вчилися медіаграмотності Печать
Автор Анна Протасова   
04.09.2017 г.

ImageЗа сприяння Інституту демократії ім. Пилипа Орлика 30 серпня в Охтирці відбувся тренінг: «Як не стати інформаційною маріонеткою?».Чи вміємо ми відрізнити пропаганду від інформації, чи розпізнаємо, коли нами маніпулюють, і що повинні знати, аби не піддатися маніпуляціям? Такими були основні теми заходу, аудиторію якого склали вчителі, бібліотекарі та учнівська молодь. 

 
Договір оренди земельної ділянки: як правильно оформити? Печать
Автор Охтирський МВ ДВС ГТУЮ   
28.08.2017 г.

ImageДоброго дня, шановний пане Міністре! Виступаючи якось по телевізору Ви казали, що дуже часто антирейдерська комісія Міністерства юстиції не може ніяким чином вплинути на проблемну ситуацію, оскільки фактично жодних порушень з боку орендаря нема, адже власники земельних паїв підписують договори оренди, не читаючи їх і лише потім виявляють якісь проблемні моменти. Скажіть будь-ласка, як правильно оформити такий договір, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як, за наявності договору, можна його змінити чи розірвати?

 
Дієвий спосіб виконання рішень з несплати комунальних платежів Печать
Автор Охтирський ВДВС ГТУЮ   
23.08.2017 г.

В Охтирському міськрайонному ВДВС ГТУЮ у Сумській області є наявний приклад виконання рішень суду шляхом примусового проникнення до житла боржників для опису та арешту майна для подальшої його реалізації. Лише після винесення ухвали Охтирським міськрайонним судом Сумської області про примусове проникнення до житла для опису та арешту майна, що належить боржникам на праві власності та примусовому входженню до житла, що належить боржникам, заборгованість погашена в повному обсязі. 

 
Зірки з Охтирщини у Києві Печать
Автор ГородА   
31.07.2017 г.

ImageУчасниця шоу «Україна має талант», школярка з села Веселий гай Альона  Габреліян примножує свої творчі здобутки.22 липня вона виступила на київському радіо. У програмі «Мистецька абетка» з Іштваном Геді Альона презентувала власну пісню Герою слава. Пісня присвячена бійцям, що захищають Україну на східних рубежах.Музиці Альона навчається в уславлених педагогів Руслани Віталіївни Лісової та Лариси Анатолівни Крошки.

 
Музыка Русланы Лесовой прозвучала над Припятью Печать
Автор ГородА   
31.07.2017 г.
ImageКомпозитор Руслана Лесовая пишет музыку для фильма о Чернобыле, а 20 июля она спела для атомщиков, которые и сегодня работают на ЧАЕС.
 
Малюнок на стіні, що об'єднав Охтирку й Ріо Печать
Автор Город А   
17.07.2017 г.
ImageСтудент п'ятого курсу Сумського національного аграрного університету Ігор Шевченко малює на стінах. «Паралельно підмальовую», - з посмішкою пояснює хлопець. Йому 22 роки. Магістратура і факультет менеджменту - це необхідна освіта, а вуличне мистецтво  - знаряддя самовираження. Майже по класику: «У щастя людського два рівних є крила: Троянди й виноград, красиве і корисне».
 
Дмитро Бровко. Запам'ятайте це ім'я... Печать
Автор ГородА   
03.07.2017 г.
ImageЧи доводилось вам відчувати, як змінюється настрій від спілкування з людиною, яка «горить» своєю справою? Така особистість здатна запалити вогонь натхнення та привнести в життя нові барви. Саме такі емоції викликає спілкування з учнем Сумського ВПУ-11, охтирчанином Дмитром БРОВКОМ. Звичайний з виду хлопець, який опановує технічну спеціальність, пише музику...
 
Совет ветерана: учитесь и не отказывайтесь от мечты Печать
Автор Город А   
26.06.2017 г.

ImageНезадолго до Дня медика отпраздновала свой 90-летний юбилей Мария Игнатьевна Вершигора, ветеран труда, трудившаяся почти всю свою жизнь врачом-невропатологом.Поздравить ее пришли военнослужащие части, где ранее служил ее муж Алексей Петрович, которого сейчас, к сожалению, уже нет в живых. Передать свои поздравления также пришли активисты из организации «Честь имею», учащиеся Малой Академии наук и, конечно же, врачи.

 
Скорей бы лето Печать
Автор Андрій Міхєєв   
07.06.2017 г.

ImageУтром, 6 июня, в Ахтырке лил дождь как из ведра. В обед припекло солнце. А вечером выпал град. С такой аномальной погодой, как в этом году, многие ахтырчане еще не открывали купальный сезон. Началась пора отпусков, а лета все нет. И хотя уже некоторые хвастаются в соцсетях, что находили первые грибы, с лукошком в лес идти тоже явно рановато. Когда же лето наступит?

 
БЕЗВІЗ не для кожного!!!!! Печать
Автор Охирська виконавча служба   
01.06.2017 г.

Довгоочікуваний безвіз нарешті дочекалися й українці. Проте, не кожен зможе скористатись цим правом. Заборона виїзду за кордон так і залишиться для тих, хто не сплатив свої борги. Так, протягом 2017 року судом за поданнями державних виконавців м.Охтирки обмежено виїзд за кордон 23 боржникам.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 31 - 40 из 1784
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама