Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Влюблена по собственному желанию Печать
Автор ГородА   
16.04.2018 г.
ImageГалина Чехута давно влюблена в поэзию. Поначалу она любила поэзию потому, что по профессии была учителем русского языка и литературы, и была обязана знать до буквы литературное творчество классиков. А потом, с годами сама взялась за перо, и листки со стихами сложились в тома.
 
У Сумах Ілюзія реальності Печать
Автор ГородА   
11.04.2018 г.
ImageВ Сумах у вернісажі  по вул. Соборній, 27 представляє свої картини член національної спілки художників України (НСХУ) Сергій Степанов. На виставці живопису та левкаса «Ілюзія реальності» можна побачити майже два десятка робіт охтирського майстра.
 
Рада знову й знову танцювати з вами Печать
Автор ГородА   
07.04.2018 г.
ImageДонедавна мені ніколи не доводилося бувати в Малій Павлівці, селі, що за 35 км від населеного пункту, де проживаю. А тепер тричі на тиждень я навідуюсь до своїх «малопавлівських спортсменок», прихильниць здорового способу життя, аби вони могли весело, активно, з користю для себе провести час.
 
Десять лет жизни с клубом «Сокол» Печать
Автор ГородА   
05.04.2018 г.
ImageНакануне юбилейного заседания клуба любителей искусств «Сокол» состоялся разговор с членами клуба - поэтессой Еленой Поляковой и ценителем спорта и поэзии Александром Скибой. Мы попросили  рассказать, что за магия у клуба «Сокол», раз они посвятили ему десять лет жизни.
 
ЗЕМЛЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО: ЯК ОТРИМАТИ Печать
Автор Міністр юстиції Павло ПЕТРЕНКО   
04.04.2018 г.

Пане міністре, мій чоловік півтора роки офіційно пробув в АТО. Чи має він право отримати землю і куди для цього звертатися?

Ірина Остапчук

 
Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини Печать
Автор Консультує Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО   
26.03.2018 г.

ImageДоброго дня! У нашій родині приємна подія - народилася донечка. Але і я, і чоловік прописані в одному місті, а проживаємо і народжували в іншому. Чи можемо ми оформити допомогу тут, де народжували, щоб не їхати 600 кілометрів додому? 

 
SELENA з Бугруватого Печать
Автор городА   
12.03.2018 г.
ImageСелена - давньогрецька Богиня місяця. Поети називають Селену блискучим оком ночі. Їй було присвячено весняне рівнодення. Ну а ми присвятимо цей текст розповіді про Селену земну, одну із цікавих особистостей, яка створює себе, постійно змінюючи свій образ. Бо вона любить різноманіття...
 
Крошки привчили до аншлагів Печать
Автор городА   
12.03.2018 г.
ImageЯк зібрати повний зал? Цей секрет знають наші маленькі артисти з колективів КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля». 4 березня в районному будинку культури ніде було впасти яблуку. Люди розкупили усі квитки на концерт «Весна наповнює серця». 
 
Змахнула руками і діти заспівали... Феномен Лариси Крошки Печать
Автор ГородА   
06.02.2018 г.
ImageКоли людина захоплена своєю справою, вона живе в гармонії з собою і світ обертається навколо неї... Так можна сказати про Ларису Крошку - музиканта, педагога, співачку, вмілого організатора, безмежну оптимістку, елегантну жінку, переможницю багатьох конкурсів... Давайте дізнаємось  у самої Лариси Крошки, як їй все вдається?
 
На середині ріки Печать
Автор ГородА   
15.01.2018 г.
ImageКоли знайомишся зі світлою людиною, світ навколо оживає, а життя стає цікавішим і яскравішим, наповнюється змістом, новими кольорами і почуттями. Саме таким я відчула той день. І відкрила його ГАЛИНА ВАШЕВА.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 31 - 40 из 1805
on_110720.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

rustic_031020.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама