Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Лише в Охтирці споживачі не отримали перерахунок за тепло
Лише в Охтирці споживачі не отримали перерахунок за тепло Печать
Автор Админ   
12.02.2020 г.
ImageНа Сумщині лише в Охтирці не здійснено споживачам перерахунок розміру плати вартості послуг з централізованого теплопостачання за грудень 2019 року

Про це під час апаратної наради тимчасово виконуючій обов’язки голови облдержадміністрації Ірині КУПРЕЙЧИК повідомив директор обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу Сергій ЛУГОВИЙ

За словами Сергія Лугового, питання щодо такого перерахунку законодавчо визначено у повноваженнях органів місцевого самоврядування. Тому саме місцева влада має вирішувати з керівництвом теплопостачальних підприємств питання щодо здійснення перерахунків за надані послуги у зв’язку зі зниженням ціни на газ. Всі перерахунки необхідно вказувати у платіжках починаючи з січня цього року. Загальна інформація щодо зміни вартості житлово-комунальних послуг має висвітлюватись на офіційних сайтах теплопостачальних підприємств та органів місцевого самоврядування.

«У нас залишається одне підприємство, ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» в м. Охтирка, яке, попри рішення виконкому, не зробило такі перерахунки. По місту Суми здійснено перерахунки по ТОВ «Сумитеплоенерго» та по АТ «Сумське НВО». Разом з цим, по Шостці, Ромнам та інших містах перерахунки зроблені на початку січня цього року», – доповів посадовець.

Проблемне питання щодо здійснення перерахунку по складовій газу в місті Лебедин вирішилося завдяки втручанню обласного Департаменту житлово-комунального господарства, енергоефективності та паливно-енергетичного комплексу.

«На минулому тижні я був у Лебедині, де проведена нарада з керівництвом міста та теплопостачального підприємства
КП «Лебединтеплоенерго», – говорив Сергій Луговий. – Наші обґрунтування та цифри почули, і сьогодні на руках я вже маю наказ щодо зміни вартості послуги на теплопостачання. Отже мешканці міста Лебедин, що є споживачами КП «Лебединтеплоенерго», побачать ці розрахунки у наступних платіжках».

ImageНагадаємо, на рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради щодо виконання Постанови КМУ №1082 від 24.12.19 наша ТЕЦ надала відповідь, що потребує відповідних роз’яснень від органів державної влади (фото). Як бачимо, роз’яснення ОДА нашій ТЕЦ не такі…. 

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама