Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Нове призначення
Нове призначення Печать
Автор ГородА   
14.05.2019 г.
ImageКеруюча справами міськвиконкому Галина Єременко мріяла стати журналістом

З новопризначеною керуючою справами міськвиконкому Галиною Єременко я зустрівся під час розгляду резонансного випадку про «понівечене серце». На одного з двох молодиків, які повиривали тюльпани на клумбі у формі серця, що поблизу РАЦС, складали протокол. Галина Євгенівна Єременко головувала на тому засіданні, а її юридична освіта та досвід неодноразово ставали в нагоді. Одразу по закінченні засідання мені вдалося поспілкуватися з посадовцем з числа перших осіб міста.

 - Це перший адміністративний протокол, складений за Вашою участю? Чи легко приймати рішення у резонансній справі, адже відео з покражею тюльпанів набрало понад 16 тисяч переглядів?

Галина Єременко:

- Так, дійсно, цей адмінпротокол для мене перший на новій посаді. І, мабуть, далеко не останній, хоча й хочеться, аби було навпаки. На жаль, якщо відмовитися від заходів впливу, ситуація в Охтирці тільки погіршиться. Для того, щоб наше місто було красивим, затишним, безпечним - потрібно вміти його захищати. Як і інтереси усіх законослухняних громадян. Міра покарання правопорушникам, які пошкодили клумбу, ще не визначена. Вона складатиметься із штрафу та вимог компенсувати завдані громаді збитки. Якщо ж проглянути коментарі у соціальних мережах, люди на емоціях вимагають набагато більшого. Але покарання правопорушникам визначатимемо винятково в правовому полі.

- Чому Ви вирішили піти «керувати містом»?

- Правильніше сказати не містом, а персоналом міської ради. Мені запропонували посаду, і я погодилася. Так, справді, повноваження керуючого справами дозволяють суттєво впливати на розвиток міста. Мрію бачити Охтирку квітучою та успішною, готова докладати для цього максимум зусиль.

- Цю посаду Вам запропонував особисто Ігор Алєксєєв?

- Так, він.

- Ви були знайомі з ним раніше?

- Особисто я його не знала. Але підтримувала ініціативи Ігоря Юрійовича раніше, зокрема й тоді, коли він був в опозиції до влади.

- Не цікавилися, хто Вас порекомендував на посаду керуючого?

- Цікавилася, але мені так і не сказали.

- Одразу вирішили погодитися на запропоновану посаду?

- Не одразу. Перед тим, як дати позитивну відповідь, довго все обмірковувала, радилася. Днів десять, мабуть. Моє рішення виважене - я йшла у міську раду з власними ідеями, розраховуючи на підтримку своїх ініціатив. Хочеться, щоб наше місто розвивалося швидшими темпами, ставало більш дружнім та комфортним для проживання.

- Ставилися зустрічні «секретні» умови?

- Жодних секретних умов не ставилося. Всі вболівають за наше місто. Бачення, як досягати мети, може бути різними, але мета у всіх нас одна. На вирішальній зустрічі з міським головою обговорили нагальні завдання щодо комп'ютеризації, погоджувальних механізмів, організації діяльності. По суті - практичний бік моєї теперішньої роботи.

- Як проходить робочий день керуючого справами?

- Існує робочий план, який потрібно вчасно виконувати. Приходжу на роботу о 7:40, або й раніше. Зазвичай, о 7:45 вже скликається нарада. Закінчую десь о 17:30, якщо справи не вимагають затриматися на довше.

- Встигли роззнайомитися з підлеглими?

- З багатьма людьми я була знайома раніше, так як доводилося постійно спілкуватися з посадовцями під час виконання фахових завдань. Однак, продовжую знайомитися і з новими людьми, і з незнаними досі рисами характеру вже знайомих людей.

- Восени відбудуться парламентські вибори. Чи маєте політичні амбіції?

- Я не належу до жодної партії. Хочу максимально реалізуватися на новій посаді. Маю намір підвищувати обізнаність персоналу міськради, ділові якості, юридичну підкованість, комп'ютерну грамотність. Ось ті завдання, які я поставила перед собою.

- У дитинстві не мріяли керувати містом?

- Мріяла стати журналістом! Досі люблю фотографувати, спілкуватися з цікавими особистостями, знаходити не очевидну інформацію. Тому з великою повагою ставлюся до працівників ЗМІ, яким зараз непросто виживати. Хотілося б налагодити добру, конструктивну, взаємовигідну співпрацю, бо у нашому місті робиться чимало важливих справ, які громадськість чомусь оминає увагою. І, навпаки, на шпальтах періодичних видань виливають бруд, розміщують недостовірну інформацію, найперше керуючись емоціями, а не фактами. Сьогодення вимагає об'єктивності, збалансованості точок зору. Потрібна повага до героїв матеріалу, їх почуттів. Особливо, коли маєш щирий намір працювати на благо суспільства, а не тільки задля того, аби «продати тираж». Вважаю, що для розвитку громади потрібні і критика, і матеріали про успіхи. Тому готова оперативно надавати коментарі, що стосуються сфери моєї відповідальності, допомагати у пошуках потрібної інформації про діяльність міської влади, підказувати, де знайти потрібні цифри. Від такого підходу, впевнена, виграють всі.

 

Розмовляв Андрій Міхєєв

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама