Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Наші гроші
Наші гроші Печать
Автор ГородА   
25.03.2019 г.
Проїли більше, ніж заробили. За рік Охтирка перетравила півмільярда

Охтирка за минулий рік перетравила півмільярда гривень. Але власних надходжень у гаманці під назвою «бюджет  2018» лише третина, а саме - 168 млн. 241,7 тисяча гривень. Головне джерело власних надходжень - податок з доходів фізичних осіб - 68%, суттєве значення мають також плата за землю та акцизний податок. Найбільші витрати бюджету - заробітна плата освітян, медиків, решти працівників бюджетної сфери та утримання шкіл, медичних установ тощо.

Бюджет розвитку, тобто гроші за які щось можна збудувати, відремонтувати, купити - лише 7%. Проїдаємо більше, ніж заробляємо. При цьому чималі кошти втрачаються на соціальні гарантії. Але й за таких умов перелік зроблено - немалий.

Про використання бюджетних коштів відзвітували сім головних розпорядників Охтирської міської ради 14 березня. Начальник управління фінансів та економіки Наталія ШАРКОВА висвітлила загальні результати виконання бюджету міста за звітний рік, а керівники управлінь і відділів представили публічні звіти по своїх підрозділах. Самі собі. Від громадськості послухати звіт ніхто не прийшов. А послухати було про що.

Заступник міського голови Олена БОНДАРЕНКО відзначила необхідність продовження позитивної практики реального планування та виконання міського бюджету і пожартувала, що очевидно у нас все добре, раз громада залишила звіт поза увагою.

Анна Протасова

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

buy_091219.jpg

Загрузка...

Реклама