Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Міська рада про заходи щодо запобігання підтоплення
Міська рада про заходи щодо запобігання підтоплення Печать
Автор Админ   
04.03.2019 г.
Для забезпечення безперешкодного проходження паводкових вод в період масового танення снігу та криги управлінням капбудівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради сплановані та вжиті заходи з запобігання  підтоплення

Починаючи з осені 2018 року на ділянці річки Охтирка від пішохідного містка між вулицями Кармелюка та Заводською русло річки Охтирка у верхньому та нижньому б'єфі очищено від повалених дерев та гілля.

В районі містка по вулиці Кутузова русло річки очищено від чагарникової порослі по обидва боки від мосту.

Силами КП "Благоустрій" очищено від повалених дерев, гілок та сміття значні ділянки русла річки: від мосту по вул. 8 Березня до мосту по вул. Дикалова; від мосту по пров. Криничний до мосту по вул. Шевченка; від мосту по вул. Шевченка до мосту по вул. Незалежності; від мосту по вулиці Незалежності до мосту по Армійській. 

Зважаючи на те, що окремі охтирчани влаштовують на березі річки городи та садки, виконати роботи по розчищенню русла стає досить проблематичним.

Міська рада також нагадує, що відповідно до ст.60 Земельного кодексу України "вздовж річок... з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності встановлюються прибережні захисні смуги. Ширина прибережної смуги встановлюється вздовж урізу води для малих річок шириною 25 метрів."

Крім того, існують обмеження у використанні земельних ділянок прибережних захисних смуг, передбачені ст.61 Земельного кодексу України, а саме: у прибережних захисних смугах уздовж річок, навколо водойм та на островах забороняється: розорювання земель, а також садівництво та городництво.

ImageImage 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама