Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Чи дасть рада гроші на лічильники
Чи дасть рада гроші на лічильники Печать
Автор ГородА   
31.10.2018 г.
В Охтирці думатимуть, чи треба бюджетними грошима допомагати мешканцям у встановленні лічильників у багатоповерхівках.

Міський голова підписав відповідне розпорядження. Йдеться про створення робочої групи, яка має з'ясувати, чи доцільно на встановлення вузлів комерційного обліку холодної, гарячої води та теплопостачання витрачати кошти з міського бюджету. З ініціативою щодо вивчення питання виступив депутат міської ради Сергій Бондаренко.

До складу робочої групи увійшли: заступник міського голови Сергій Мартим'янов, заступник начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Світлана Іванова, в. о. директора ТОВ «Водоторгприлад» Олексій Шейко; т. в. о. директора ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» Григорій Юрко; спеціалісти управління капітального будівництва та житлово-комунального  господарства та депутат міської ради Роман Грицак.

Нагадаємо, що у законі «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» прописано норму, що затрати на обладнання будинків лічильниками несуть споживачі послуг. Заплатити за встановлення лічильників можуть також органи місцевого самоврядування, законом передбачено таку можливість. Якщо місцева рада вирішить виділити на це гроші з комунального бюджету, то власникам будинків і квартир платити за лічильники не доведеться.

Нагадаємо. Про нові комунальні витрати мешканці міста взнали від ТОВ «Водоторгприлад» з «листів щастя» під назвою «Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (ВКО)». Чому і навіщо ці вузли у листівці не роз'яснювалося. Серед зворотних контактів є телефон 25521. Дозвонитися туди можна, але щодо фінансових питань перенаправляють на номер 41038. А там замість відповіді лише короткі гудки.

Дізнатись скільки у рахунку буде нулів пересічному громадянину неможливо. Наприклад, вартість встановлення ВКО (з цікавою позначкою - попередня!) для багатоповерхівки по вул.Полтавська, 10 Б коштуватиме 30 829 грн. 33 коп.

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...
Смотрите здесь, чтобы купить детский трикотаж от производителя опт по низкой цене в Ростове-на-Дону.

Реклама