Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow «Крошки» наспівали на Гран-при
«Крошки» наспівали на Гран-при Печать
Автор ГородА   
31.07.2018 г.
ImageНайбільший у Європі Міжнародний табір "Вместе" (Кітен, Болгарія) зібрав дітей з України, Білорусі, країн Балтики на літній оздоровчий сезон, де відпочили та отримали море позитивних емоцій і наші талановиті охтирчани, які підкорюють вокальні вершини в дитячих колективах міського центру культури і дозвілля "Крошенята", "Крошки" молодші та дитячої музичної школи імені П.Білинника "Смайлики" та соліст Артем Котенко. Про це повідомив сайт Охтирської міської ради.

Вихованці художнього керівника Лариси Крошки вкотре підтвердили свою високу майстерність та професіоналізм на міжнародній сцені: диплом за зайняте перше місце у міжнародному фестивалі "Інтерфест" отримав дует "Смайлики", Артем Котенко та ансамбль "Крошки", "Крошенята" отримали нагороди за зайняті другі місця, Гран-Прі Міжнародного табору "Вместе" отримали "Крошки" та "Крошенята". 
Аніматори, які працюють в таборі, - це переможці професійних конкурсів, телевізійних проектів та фестивалів з високим рівнем професійної підготовки, допомогли нашим дітям не лише відпочити, а й взяти участь у різноманітних проектах, що реалізовувалися в таборі. 
Саша Ромашко (7 років) вперше брав участь у фестивалях такого рівня, як хореограф, почесне третє місце для нього - це визнання його майстерності та майстерності його керівника Анжели Конвісар. 
Вокальні виступи наших охтирчан мали успіх у глядачів різних категорій, їх творчість дозволила їм стати власниками сертифікатів на перебування в Міжнародному таборі "Вместе" наступного року зі значною знижкою.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама