Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Міжнародний День захисту дітей в ДЮСШ
Міжнародний День захисту дітей в ДЮСШ Печать
Автор ДЮСШ   
04.06.2018 г.
ImageКоли у небі сонечко сміється, а в полі, лузі квіти розцвітають,тоді нас всіх із цим прекрасним святом-з днем захисту дітей завжди вітають! 

 Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

День захисту дітей - це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. На цьому святі кожен міг найти собі розвагу до душі.

З нагоди свята в нашому місті відбувся традиційний міський легкоатлетичний пробіг. Ідея проведення спортивного заходу не нова, але на сьогоднішній день досить актуальна. Варто зауважити, що всі учасники були в гарній фізичній формі, що додавало ще більшої цікавості: хто буде кращим з кращих. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.

Вихованці Охтирської ДЮСШ також прийняли  участь у  конкурсі «малюнку на асфальті»,  спортивних естафетах, провели показові виступи відділення боротьби дзюдо, боротьби самбо та спортивної акробатики. Велике задоволення вихованці ДЮСШ отримали від участі у дитячій святковій ході. 

ImageImageImage 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...