Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Відбулось чергове засідання виконавчого комітету
Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Печать
Автор МВК   
23.11.2017 г.
ImageНа виконкомі обговорювали спільні угоди, план підготовки регуляторних актів , проведення новорічних свят, оголошено транспортний конкурс. Питання про зміну тарифу для «маршруток» виявилось знов не підготованим і було знято.

 

На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено план діяльності виконавчого комітету Охтирської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, де передбачено орієнтовні документи, яким потрібно буде проходити відповідну процедуру обговорення в разі необхідності їх прийняття 

Кошти на проведення Новорічних свят в місті були затверджені відповідно до пропозицій відділу культури і туризму, начальник відділу Любов Бобарикіна пообіцяла яскраву розважальну програму, яка запам'ятається дітям і дорослим надовго.

Міський голова Ігор Алєксєєв після обговорення проекту Угоди між виконавчим комітетом Охтирської міської ради, міською організацією роботодавців «Діалог» та профспілками міста на 2017-2018 роки попросив додати перелік організацій, які долучилися до соціальної Угоди.

Члени виконавчого комітету після тривалого обговорення прийняли рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям багатоквартирних будинків, обладнаних загальнобудинковими вузлами обліку природного газу, на часткове відшкодування вартості встановлення індивідуальних лічильників газу у квартирах.

Мешканцям міста, які потребують матеріальної підтримки для проведення лікування, була надана одноразова допомога,

Позитивно було вирішено питання про приватизацію жилих приміщень у гуртожитку та надання в ньому жилого приміщення, про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в звичайному  режимі маршрутного таксі.

В ході розгляду проекту рішення про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі, виникла необхідність перенести розгляд питань до моменту виконання протокольного доручення щодо вивчення питання фактичного пасажиропотоку разом з представниками громадськості та перевізників.

Окрім цього були прийняті рішення про присвоєння поштових адрес об`єктам нерухомого майна, затверджено список дітей міста Охтирка перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування з  листопада 2017 року та розглянуто справи про адміністративні правопорушення.

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама