Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Крокодили повертаються
Крокодили повертаються Печать
Автор ГородА   
02.01.2017 г.
Грудневі виконком та сесія 2016 року відбулися в Охтирці 21 та 22 числа. Подаємо кілька новин за підсумками засідань, головним завданням яких було ухвалення бюджету та Програми соціально-економічного розвитку на новий, 2017-й рік.

 Охтирка буде госпітальним центром

За плановими показниками, наступного року бюджет Охтирки складатиме понад 400 млн. грн., 20 млн. з яких - бюджет розвитку. Проте радіти особливих причин немає, 14 млн. грн. не вистачає на медицину. У владних кабінетах сподіваються на збільшення субвенцій з Києва, оскільки Охтирку, в межах реформування галузі охорони здоров'я, визнано центром госпітального округу. 30 січня в Охтирці, на будівництві ЦРЛ знову  очікується десант начальства з Сум. До кінця поточного року планується введення в експлуатацію відділень на двох поверхах та у підвальному приміщенні довгобуду Охтирської ЦРЛ.

 Тарифна війна зійшла на 0

Виконком вніс зміни до свого рішення від 17.08.2016 №139 «Про встановлення ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад» тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих, великогабаритних та ремонтних побутових відходів для населення, бюджетних установ та інших споживачів міста». «Враховуючи роботу тимчасової комісії по вивченню питання обгрунтованості прийнятих тарифів та відповідне доручення міської ради разом і зверненням до вищих органів влади щодо мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги та, маючи результатом те, що жодних порушень у формуванні складової тарифу виявлено не було, члени виконавчого комітету проголосували за внесення змін до зазначеного рішення, де у пункті 2 зазначено наступне: Тариф набирає чинності з 1 жовтня 2016 року, а суму переплати за надані послуги зарахувати до платежів наступного періоду, - пояснив подію сайт міської ради .

 Долина чи Охтирка? Битва сезону

Депутати Охтирської міської ради ухвалили звернення до відповідальних осіб у Києві, аби уникнути втрати управління бурових робіт. Підприємство в очікуванні реорганізації навіть не подало планових показників до проекту бюджету міста.

Міський голова Ігор Алєксєєв повідомив, що головне управління можуть перенести до м. Долина, що для Охтирки згубно, до того ж достеменно невідомо, що залишиться тут після реорганізації.

 В Охтирці з'являться крокодили

З нового року в Охтирці з'являться вуличні об'єкти - малі скульптурні форми, на що передбачили 200 тисяч гривень. Відомо, що це зображення екзотичних тварин.

Проте головні напрямки Програми соціально-економічного розвитку міста - це затяжні проблеми житлово-комунального господарства. Перейшли до програми наступного року і нереалізоване футбольне поле зі штучним покриттям та реконструкція міського парку.

 

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...