Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Важно arrow Військовий комісаріат повідомляє
Військовий комісаріат повідомляє Печать
Автор Охтирський ОМВК   
27.12.2016 г.
Про організацію та проведення приписки громадян України 2000 р.н. до призовних дільниць Охтирського об'єднаного міського військового комісаріату.

       Згідно ст. 14 Закона України «Про військовий обов'зок і військову службу» від 04.04.2006р., постанови Кабінету Міністрів України № 352 від 21.03.02 року  приписка громадян України чоловічої статі до призовних дільниць проводиться з метою взяття їх на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки, вивчення особистих якостей. 

       З метою виконання положень вищевказаного закону з 17 січня по 31 березня 2017 року оголошено приписку до призовної дільниці Охтирського ОМВК Сумської обл. громадян України 2000 року народження.

       Явці для приписки підлягають усі громадяни, які народилися з 01 січня по 31 грудня  2000 року включно, постійно або тимчасово проживають на території м. Охтирка та Охтирського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

       Усі громадяни, яким належить з'явитися для приписки до призовної дільниці, зобов'язані прибути за адресою: м.Охтирка, вул..Гафановича, 12, у визначений для них час, маючи при собі документи, що зазначені в повістці. Громадяни, які не отримали повістку, зобов'язані прибути за вказаною адресою не пізніше 01 лютого 2017 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

        На підставі Закону України «Про військовий обов'язок та військову службу» керівники підприємств, установ організацій та навчальних закладів зобов'язані звільнити громадян, яким необхідно прибути до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку в міський військовий комісаріат. 

Військовий комісар Охтирського ОМВК

підполковник                                                                  В.Г. ГОНЧАРОВ

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...