Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow Дитячі малюнки закликають "Нафтовик" до перемог
Дитячі малюнки закликають "Нафтовик" до перемог Печать
Автор Газета "Город А"   
03.09.2013 г.

ImageЩось занадто довго "Нафтовик" не бажає по­вертатися у Прем'єр-лігу, щоб змагатися з елітою українського футболу. Можливо, дитячий кон­курс малюнка допоможе нашим професійним спортсменам усвідомити, що Охтирка вже давно скучила за гучними поєдинками з клубами-грандами і переможними серіями "нафтовиків". Са­ме тому під час літніх канікул було організова­но змагання серед юних майстрів пензля для підтримки місцевої фут­больної команди - ФК "Нафтовик-Укрнафта". Напередодні міський кон­курс дитячої творчості "Нафтовик", вперед!" добіг кінця. Тож нам приємно оголосити імена переможців та результати їх творчості.

Творче змагання серед юних охтирчан проводилося за ініціативи підприємця Олек­сандра Самсоненка(кафе "Венеція"). Організатором конкурсу виступав відділ освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради. Поруч із художньо-естетичним вихованням учнівської молоді та заохоченням її до здорового способу життя, ор­ганізатори мали на меті спонукати футбольну команду майстрів до ви­щих спортивних досягнень.

На дитячих малюнках "жовто-чор­на" команда перемагала усіх своїх су­противників.Навіть на турнірі Кубку Світу ми побачили гравця з Охтирки. Але не тільки футболісти-нападники припали до душі поважному журі. Ви­соку "художню" оцінку отримали і во­ротарі, і вболівальники, а також за­пропонований "Нафтовику" чудовий футбольний талісман - веселе Тигреня, яке впевнено вибороло серед усіх призів трофей найвищого гатунку.

Хоча малюнки юних художників бу­ли дуже різні, але всі роботи безумов­но об'єднувало те, що всі вони були написані душею, дитячою, щирою і відкритою. Тому судейській колегії(голова журі - заст. міського голови Н.І.Колєснік, члени журі: заступник директора дитячої художньої школи . Я.Г.Вовк, викладач ДХШ О.В.Шаповалов,викладач гуртка "Компьютерна графіка" при ЗОШ №6, голова ГО кіноосвіти "Кадр" Є.В.Михайленко, головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту С.М.Долганова) було вкрай непросто визначити пере­можців.

Якщо у молодшій віковій категорії конкурсантів (до 9 років) та у старшій (від 14 до 17 років)питань щодо роз­поділу місць майже не було, то робо­ти художників середньої вікової гру­пи в деяких випадках визначалися голосуванням. І недивно, бо саме се­ред дітей віком від 10 до 13 років членами журі були висловлені поба­жання окремо відзначити малюнок "Фанати" учениці 4-го класу ЗОШ №2 Євгенії Кисляк.

О.В. Шаповалов зазначив, що саме у цій віковій групі завжди точиться найзапекліша боротьба.Можливо це трапляється тому, що такі конкурсан­ти вже здобули певні знання та на­вички у художній науці, але при цьому не втратили бажання брати участь у всіляких конкурсах.

Наприкінці засідання судді додат­ково ще раз переглянули роботи при­зерів, щоб остаточно впевнитися про вірність свого вибору при розподілі місць.

Є.В. Михайленко відмітив, що ос­танні декілька років кількість щорічних міських творчих змагань помітно зросла. Це стосується не тільки конкурсів малюнку, але й дитя­чих поробок та особливо близьких йому фотоконкурсів. На його погляд, потрібно в обов'язковому порядку всім переможцям пропонувати відвідувати профільні навчальні за­клади та гуртки. Можливо, слід педа­гогам зустрітись і з батьками,бо інко­ли саме дитяче захоплення може в майбутньому стати справою всього життя.

С.М. Долганова додала,що багато в чому конкурс видався успішним за­вдяки активності дитячого табору.Світлана Михайлівна подякувала відпочиваючим цього прекрасного оздоровчого закладу нафтовиків за їх чудові роботи та всім працівни­кам табору за велику допомогу в належній організації конкурсу ди­тячої творчості.

Ось так розподілило журі призові місця конкурсу:

Молодша вікова група (до 9 років):

I місце - Міхєєва Аліса, ДХШ (ро­бота "Талісман "Нафтовика" Тигре­ня");

II місце - Савочка Анастасія, ЗОШ №2 (робота "Новий стадіон");

III місце - Золотухіна Вікторія, ОМСЮТ (робота «Гол!!!»).

Середня вікова група (від 10 до 13 років):

I місце - Клименко Надія, ЗОШ №3 (робота "Вправний воротар");

II місце - Шведенко A.B., гурток "Писанкарство" ОМЦДЮТ (робота "Вперед,долаючи перешкоди");

III місце - Селегей Ольга, табір "Космос" (робота "Присмак пере­моги").

Старша вікова група (від 14 до 17 років):

I місце - Решітько Любов. ЗОШ №9 (робота "Король спорту"):

II місце - Тельбіз Валерія, гурток "Моделювання та конструювання одя­гу" ОМЦДЮТ(робота "До вершини Всесвіту");

III місце - Нагарний Дмитро, ЗОШ №2 (робота "Юний нафтовик").

ImageІніціатор конкурсу "Нафтовик", вперед!" Олександр Самсоненко пообіцяв усім призерам гідні нагороди та поділився планами на майбутнє. А саме, Олександр пла­нує і надалі проводити літні конкурси.

О. С.Самсоненко: "Гак вже вийшло, що в Охтирці дитячі конкурси, пов'язані з футболом,викликають до­статньо велику увагу, хоча в місті успішно працюють різні спортивні секції: боротьба, легка атлетика. То­му, мабуть, наступного літа ми знову продовжимо творчі змагання на тему шкіряного м'яча. Минулого разу ми підтримували "ЄВРО-2012", у цьому році "Нафтовик", що буде в 2014-ому час підкаже.

Конкурсом "Нафтовик, вперед!" хотілося поєднати творчі нахили дітей і з бажанням займатися спортом. Ну і зрозуміло, спонукати "нафтовиків" поборотися за нагороди вже у цьому сезоні. Професійні спортсмени мають побачити, яких саме результатів очікують від них юні мешканці нашого міста.

14 вересня в день фізичної культу­ри і спорту роботи переможців будуть експонуватись у вестибюлі Будинку Молоді (м. Охтирка, вул. Жовтнева, 1). На жаль, футболісти "Нафтовика" виставку не зможуть відвідати, бо гратимуть на виїзді в Полтаві. Але ди­тячі роботи можна буде передати під час зустрічі з тренером Євгеном Яровенко, яку він, як я чув, скоро планує провести з вболівальниками.

Наприкінці я хочу подякувати всім, хто був,причетний до проведення і ор­ганізації конкурсу.Особливо відділу освіти і міській владі. У жодному кабінеті я не зіткнувся з непоро­зумінням, навпаки, скрізь, як то ка­жуть, "вмикали зелене світло". Спа­сибі всім, хто підтримав і підтримує дитячу творчість, спорт,і зокрема фут­бол".

А. Молот

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама