Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Міськрада повідомила, що до підключення тепла лічені дні
Міськрада повідомила, що до підключення тепла лічені дні Печать
Автор Админ   
19.10.2021 г.На сайті міської ради повідомляють, що у проблемному питанні щодо закупівлі газу для початку опалювального сезону відбулися процедурні зрушення.

Перед вихідними на порталі уряду опубліковано розпорядження КМУ №1234, датоване 11 жовтня, яке нарешті уповноважує НАК “Нафтогаз України” укласти договори постачання природного газу по фіксованих цінах: 16 800 грн/1000 м куб. (з ПДВ) для надання відповідних послуг бюджетними установами та  7420 грн/1000 м куб. (з ПДВ) – населенню для виробництва теплової енергії. Усі потрібні документи були подані якнайшвидше. НАК “Нафтогаз України” потрібно офіційно укласти понад 7,5 тисяч контрактів.

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» запрошена до столиці для укладання договору 20 жовтня.

Нагадаємо, наприкінці вересня було підписано Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 років між: Кабінетом Міністрів України в особі Прем’єр-міністра України, Міністра розвитку громад та територій України та Міністра енергетики України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад.

У Меморандумі йдеться й про врегулювання питання заборгованості за газ для виробництва теплової енергії. Наразі заборгованість містянами за попередній опалювальний період складає близько 12 млн грн. Найбільша заборгованість у жителів вул. Паркової, 1. Приблизно 489 тис. грн.

ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПО БУДИНКАХ У М.ОХТИРКА

Погашення заборгованості дасть змогу зробити передплату за газ й безперебійно пройти опалювальний період та не залишитися із холодними батареями.

"Закладам соціальної сфери та містянам залишилося чекати на тепло лічені дні", - пообіцяли чиновники.

 

 

 

 


 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg