Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Місто arrow Позачерговий виконком погодив придбання спецтехніки для КП Благоустрій
Позачерговий виконком погодив придбання спецтехніки для КП Благоустрій Печать
Автор Админ   
06.09.2021 г.Для КП Благоустрій хочуть придбати вже третій (!) за останні роки автогідропідіймач (автовишку). 

6 вересня 2021 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

Єдине питання, що розглядалось  в прямій трансляції, це затвердження переліку об’єктів (заходів), що фінансуються у 2021 році за рахунок  субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

З державного бюджету Охтирка має отримати 2 млн 400 тис грн. Виконавчий комітет вирішив направити ці кошти на піскорозкидач та автогідропідіймач. 

Для міста це означає, що планують підсипати взимку дороги піском, а не сіллю. Погано це чи добре, побачимо. Щодо автовишки, то купували їх для КП Благоустрій: одну - при в.о. міського голови О.В. Цілуйку , ще одну – за каденції міського голови І.Алєксєєва. Жодний член виконкому не задав питання, а що трапилось з технікою? Де вона? В якому стані?

Невже кілька мільйонів менше вартості ремонту чи техніка зникла?

Міський голова Павло Кузьменко обіцяв аудит комунальних підприємств. Розбиратись з матеріальною базою ніхто не буде? Куди пішли величезні кошти і чому «Благоустрій» на межі банкрутства, вже нікого не цікавить? 


 

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

pam_100221_02.jpg

bud_250722.jpg