Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Як на Харківщині відновили унікальне виробництво Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageУкраїнським салом змащений шлях на ринки зарубіжних країн. Верстати з історією, на яких працюють у цехах дергачівського підприємства «АВВ-100», полюбляють саме це надійне мастило. І в цьому жарті є частка правди.
 
Почути свист бабака Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageКажуть, бабак - чи не єдиний абориген українського степу, який ще залишився в дикій природі. Але житиме він лише тоді, коли степовими просторами корови пастимуться.Він дуже сторожкий, той бабак, і голосно свистить на небезпеку! Чи досвищеться? Бо людина так напосіла на степ, що тепер від неї самої залежить, чи збережеться хоч його шматочок, і чи свистітимуть на волі пухнасті як рукавичка, але дикі й гонорові бабаки...
 
В Сумах открылась выставка женских образов художника из Ахтырки Печать
Автор Редактор   
15.07.2016 г.
ImageВо вторник 5 июля в выставочном зале Национального союза художников Украины в Сумах (ул. Петропавловская, 47) открылась выставка художника из Ахтырки — Сергея Степанова.
 
З Опішного з любов’ю. Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСтолиця української кераміки Опішне провела Національний фестиваль гончарства. Але без гончарів. Власне живої кераміки - художників чи народних майстрів - на святі віднайти не вдалося. Були чиновники, продавці сувенірів і етнічних старожитностей, були майстер-класи для дітей і навіть біла кицька на червоній шворці. В одному з наметів показово крутили гончарний круг, звучали піднесені слова про прадавнє народне мистецтво і дуже хотілося, аби ті слова ожили. 

 
Містична кобза шукає свого кобзаря Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСімдесятирічний Василь Григорович Гузенко тримає в руках старий, притрушений пилом інструмент і називає його єдиним вцілілим свідком трагедії українського кобзарства. 

 
Що вміють і про що мріють українські виробники оrganic food? Печать
Автор А. Протасова   
14.06.2016 г.
ImageЯкщо земля-годувальниця хвора, чи можна розраховувати на власне здоров’я? Відповідь здається очевидною. Але далеко не всі виробники сільськогосподарської продукції замислюються над цим і продовжують активно застосовувати хімічні добрива та отрутохімікати. Ті ж, що навчилися вирощувати зерно без хімії, залишаються поза увагою держави.
 
Навіщо знищувати дерева? Печать
Автор О. Маслюк   
14.06.2016 г.

Image- Нещодавно повернувся в місто, відсутній був декілька днів, був на Чемпіонаті України з легкої атлетики, їду по рідній колишній вулиці Леніна, тепер Перемоги, дивлюсь - жахлива картина. Обрізані, голі стовбури каштанів, лип, страшне видовище. 

 
Коли воді не раді Печать
Автор Анна Протасова   
02.06.2016 г.

ImageЄ думка, що майбутні війни будуть за воду. А в Охтирці їй не раді. Бо наша вода не та, і не там, де їй місце бути. Дощі, які лилися мов з відра цілий місяць, затопили навіть зазвичай сухі погреби на піщаних ґрунтах. Що вже казати про райони схильні до підтоплення! Там люди і в дворах чобіт не знімають. 

 
Охтирка побраталася з прифронтовими містами Печать
Автор Анна Протасова   
01.06.2016 г.

ImageПобраталися Схід з Північним Сходом. Охтирка підписала угоду про співпрацю з містами Мар'їнка і Красногорівка Донецької області. Подія відбулася 31 травня під час перебування в Охтирці групи дітей з цих міст та представників військово-цивільних адміністрацій.

 
Вадим Косарєв. Інтерв’ю із зони АТО Печать
Автор Газета "Город А"   
30.05.2016 г.
ImageЗ Вадимом Косарєвим ми познайомились на Майдані у січні 2014-го року. І це вже в минулому. В реаліях - війна з російським окупантом... називається АТО.  Колись  це буде історією. Колись...  А поки що продовжуємо знайомити вас, шановні читачі, з тими, хто сьогодні на фронті, хто захищає наш спокій, мир і тишу в наших містах.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 81 - 90 из 1800
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама