Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Чемпіон Паралімпіади в Ріо має охтирське коріння Печать
Автор ГородА   
03.10.2016 г.
ImageНещодавно завершились 15-і Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Паралімпійська збірна України посіла третє місце в загальному заліку медалей. Українці завоювали 117 медалей! 41 - золото, 37 - срібло, 39 - бронза.
 
Юні екскурсоводи та краєзнавці оживили забуті стежки Печать
Автор ГородА   
26.09.2016 г.
Image«І хто  спланував це місто!.. Маловідоме, а, може. Й взагалі невідоме в світі, воно ось розпросторилося на землі й існує, ще й вражає якоюсь оригінальною спланованістю, сказати б символікою тієї спланованості, якимсь своїм таємничим смислом, як загадковий ієрогліф...» («Маруся Богуславка». Іван Багряний)
 
Українських студентів запрошують безкоштовно вивчати польську мову онлайн Печать
Автор Польсько-український портал "Порт Європа"   
26.09.2016 г.

ImageВже через тиждень, 3 жовтня розпочнеться новий навчальний рік у польських університетах. Цього року навчання розпочне аж сто тисяч студентів з України. Польсько-український портал "Порт Європа" запрошує всіх студентів (і інших охочих) скористатись безкоштовним інтернет-курсом польської мови для українців, який створений під час Євромайдану з думкою про зближення поляків і українців.

 
Історія воєн у музеї бойового братерства Печать
Автор А. Протасова   
01.09.2016 г.

ImageМузеї – це, як правило, міський пріоритет. Але є на Харківщині село, куди їдуть звідусіль, аби побачити унікальну експозицію.Село Соколове Зміївського району стало театром бойових дій в роки Другої світової війни, а згодом, 1958 року, тут заснували музей, який увічнив пам'ять бійців 1-го окремого чехословацького батальйону, що поклали голови на лінії смертельного вогню у березні 1943-го.

 
Никанор Онацький. Як він пов’язаний з Охтирщиною? Печать
Автор ГородА   
29.08.2016 г.
ImageЯк ви знаєте, шановні охтирчани, в нашому краєзнавчому музеї відкрилась виставка із фондів Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького. Обов’язково треба її побачити.
 
Як на Харківщині відновили унікальне виробництво Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageУкраїнським салом змащений шлях на ринки зарубіжних країн. Верстати з історією, на яких працюють у цехах дергачівського підприємства «АВВ-100», полюбляють саме це надійне мастило. І в цьому жарті є частка правди.
 
Почути свист бабака Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageКажуть, бабак - чи не єдиний абориген українського степу, який ще залишився в дикій природі. Але житиме він лише тоді, коли степовими просторами корови пастимуться.Він дуже сторожкий, той бабак, і голосно свистить на небезпеку! Чи досвищеться? Бо людина так напосіла на степ, що тепер від неї самої залежить, чи збережеться хоч його шматочок, і чи свистітимуть на волі пухнасті як рукавичка, але дикі й гонорові бабаки...
 
В Сумах открылась выставка женских образов художника из Ахтырки Печать
Автор Редактор   
15.07.2016 г.
ImageВо вторник 5 июля в выставочном зале Национального союза художников Украины в Сумах (ул. Петропавловская, 47) открылась выставка художника из Ахтырки — Сергея Степанова.
 
З Опішного з любов’ю. Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСтолиця української кераміки Опішне провела Національний фестиваль гончарства. Але без гончарів. Власне живої кераміки - художників чи народних майстрів - на святі віднайти не вдалося. Були чиновники, продавці сувенірів і етнічних старожитностей, були майстер-класи для дітей і навіть біла кицька на червоній шворці. В одному з наметів показово крутили гончарний круг, звучали піднесені слова про прадавнє народне мистецтво і дуже хотілося, аби ті слова ожили. 

 
Містична кобза шукає свого кобзаря Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСімдесятирічний Василь Григорович Гузенко тримає в руках старий, притрушений пилом інструмент і називає його єдиним вцілілим свідком трагедії українського кобзарства. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 81 - 90 из 1805
on_110720.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

rustic_031020.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама