|
Після тяжкої хвороби пішла з життя колишня учасниця ДФТГ "Тростянець-1" Наталія Гребіник |
|
Автор Админ
|
|
26.06.2026 г. |
|

Тростянецька громада повідомила про смерть Наталії Володимирівни Гребіник, колишньої учасниці добровольчого формування територіальної громади "Тростянець-1"
Наталія Гребіник народилася у 1981 році, виросла у Тростянці та закінчила школу №3. Тривалий час працювала в АТ "Укрзалізниця".
Після звільнення Тростянця від окупації у 2022 році вона вступила до ДФТГ "Тростянець-1". Служила парамедиком-стрільцем та помічником кулеметника вогневої групи.
Наталія Гребіник тривалий час боролася з тяжкою хворобою. 25 червня 2026 року її життя передчасно обірвалося.
Тростянецька міська рада висловила співчуття мамі Галині Олександрівні, чоловікові Сергію Вікторовичу, братові Ігорю Володимировичу, а також усім рідним, близьким і знайомим Наталії Гребіник.
Вічна пам'ять.
|