Реклама
Головна arrow Розділи arrow Життя та люди arrow Після тяжкої хвороби пішла з життя колишня учасниця ДФТГ "Тростянець-1" Наталія Гребіник
Після тяжкої хвороби пішла з життя колишня учасниця ДФТГ "Тростянець-1" Наталія Гребіник
Автор Админ   
26.06.2026 г.



Тростянецька громада повідомила про смерть Наталії Володимирівни Гребіник, колишньої учасниці добровольчого формування територіальної громади "Тростянець-1" 

Наталія Гребіник народилася у 1981 році, виросла у Тростянці та закінчила школу №3. Тривалий час працювала в АТ "Укрзалізниця". 

Після звільнення Тростянця від окупації у 2022 році вона вступила до ДФТГ "Тростянець-1". Служила парамедиком-стрільцем та помічником кулеметника вогневої групи. 

Наталія Гребіник тривалий час боролася з тяжкою хворобою. 25 червня 2026 року її життя передчасно обірвалося. 

Тростянецька міська рада висловила співчуття мамі Галині Олександрівні, чоловікові Сергію Вікторовичу, братові Ігорю Володимировичу, а також усім рідним, близьким і знайомим Наталії Гребіник. 

Вічна пам'ять.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg