|
В Охтирській бібліотеці діти виготовляли восьминіжок і грали в настільні ігри |
|
Автор Админ
|
|
25.06.2026 г. |
|

У Центральній публічній бібліотеці Охтирської міської ради відбулося чергове заняття літньої майстерні дозвілля "Творимо і граємо разом"
Цього разу учасники поринули у світ творчості та власноруч виготовили яскравих восьминіжок. Після цього кожна дитина презентувала свого морського мешканця, дала йому ім'я та розповіла невелику історію про його характер і захоплення.
Після творчої частини діти грали в "Дабл", тренуючи уважність і швидкість реакції. Завершилася зустріч грою "Крокодил", де учасники демонстрували кмітливість, артистизм і гарний настрій.
У бібліотеці зазначають, що літні канікули тривають і такі заняття дарують дітям нові враження, спілкування та радість спільної творчості.
|