Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Про перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2020-2021 р.р.
Про перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2020-2021 р.р. Печать
Автор Админ   
06.10.2020 г.З 1 жовтня 2020 року на опалювальний період будуть автоматично розраховані субсидії ВСІМ одержувачам, яким була призначена субсидія в неопалювальному періоді (травень - вересень 2020), в тому числі особам, яким на літній період сума субсидії становила 0 гривень.

Інформацію про стан субсидії в домогосподарстві можна переглянути в електронній формі за даними Єдиного державного реєстру отримувачів субсидій Міністерства соціальної політики на сайті ДП "ІОЦ Мінсоцполітики України" (Пошук отримувачів субсидії) або за посиланням  https://subsidii.ioc.gov.ua/

Для розрахунку житлової субсидії з початку опалювального сезону середньомісячний сукупний дохід осіб враховується за I і II квартали поточного календарного року, а доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі нарахованої пенсії за серпень поточного року.

За призначенням житлової субсидії з жовтня 2020 року мають звернутися (подати нові заяву та декларацію) такі категорії:

особи, яким субсидія була припинена ( в тому числі по заяві особам, які на літній період переходили на пільги);

орендарям, в яких закінчився термін оренди житлового приміщення;

особам, у яких змінився склад зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства (їх соціальний статус), навіть за умови призначення житлової субсидії за рішенням комісії на фактично проживаючих осіб (наприклад: у зв'язку з народженням чи смертю особи, був неодружений - одружився);

особам, у яких змінився склад сім'ї члена домогосподарства (їх соціального статусу), навіть за умови призначення житлової субсидії за рішенням комісії на фактично проживаючих осіб;

у разі зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх    надання (наприклад: зміна постачальника газу).

У разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

Заяву та декларацію можна направити на адресу управління (м. Охтирка, вул. Перемоги, 1) поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики з накладенням кваліфікованого електронного підпису.

За додатковою інформацією телефонувати до управління соціального захисту населення за тел. 4-15-36.

Управління соціального захисту населення

Охтирської міської ради

 
on_110720.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

rustic_031020.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама