Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Майже 100 тис грн вкрадено на будівництві водоперепускної споруди в Охтирці
Майже 100 тис грн вкрадено на будівництві водоперепускної споруди в Охтирці Печать
Автор Админ   
27.09.2020 г.Охтирська місцева прокуратура повідомила про підозру директора будівельної компанії за фактом заволодіння майже 100 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів.

За даними слідства, у 2018 році зазначена будівельна компанія виконувала будівництво водоперепускної споруди русла річки Охтирка. Після завершення будівництва директор компанії вніс до офіційних документів неправдиві відомості про обсяг та вартість робіт, чим збільшив  їх майже на 100 тис. грн. Даний факт підтверджено висновком експертизи.

«Оскільки директор будівельної компанії переховується від органу досудового слідства, повідомлення про підозру здійснено у відповідності з чинним законодавством. Водночас вирішується питання про оголошення підозрюваного в розшук», - розповів прокурор Охтирської місцевої прокуратури Дмитро Заяц.Нагадаємо. В 2018 після підтоплення були проведені роботи по укладанню водоперепускних труб на бетонному фундаменті, відновлено 91 м2 асфальтобетонного дорожного покриття на визначеній ділянці об'їзної дороги.

Згідно даних Прозорро роботи виконувала сумська фірма ТОВ "БК "ТДБ-17".

Було витрачено 1402 341 грн.

 
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама