Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow За порушення карантинного режиму вже складено 5 протоколів
За порушення карантинного режиму вже складено 5 протоколів Печать
Автор Админ   
20.03.2020 г.
ImageЗа порушення карантинного режиму вже складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення. Розмір штрафу для громадян складає від 17 тисяч до 34 тисяч грн, а для посадових осіб - від 34 тисяч до 170 тисяч грн. 

 

Міська рада повідомляє, що з 19 березня 2020 року розпочато щоденні обстеження території громади щодо дотримання карантинного режиму. 

Обстеження здійснюються мобільною групою за участю представників органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів та представників ГУ Держпродспоживслужби у Сумській області.

Нагадаємо, що напередодні усіх представників сфери торгівлі, ресторанного господарства та представників сфери послуг, було повідомлено про введення з 18 березня 2020 року карантинного режиму у громаді.

    Проте, за результатами проведеного обстежень були виявлені порушення карантинного режиму складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення. 

Розмір штрафу для громадян складає від 17 тисяч до 34 тисяч грн, а для посадових осіб - від 34 тисяч до 170 тисяч грн. 

Міська рада також попереджає,  що до кінця карантину такі обстеження триватимуть щоденно!

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама