Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow На нардепа Задорожнього поскаржились судді
На нардепа Задорожнього поскаржились судді Печать
Автор Админ   
25.02.2020 г.
ImageСудді вбачають у діях народного депутата України М. Задорожнього тиск та втручання у здійснення правосуддя на користь особи, яка подала апеляційну скаргу.

21 лютого на сайті Вищої ради правосуддя  оприлюднили повідомлення про звернення до Комітету з питань депутатської етики Верховної ради України стосовно дій народного депутата України Миколи Задорожнього, обраного по 162-ому округу.

Мова йде про депутатське звернення  Миколи Задорожнього до суддів Сумського апеляційного суду в справі про відшкодування збитків, завданих територіальній громаді міста Охтирки

У провадженні Сумського апеляційного суду (суддя-доповідач Орлова І.В., судді Собина О.І., Ткачук С.С.) перебуває цивільна справа за апеляційною скаргою М. на рішення Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 16 травня 2019 року в цивільній справі за позовом заступника керівника Охтирської місцевої прокуратури Сумської області в інтересах Охтирської міської ради Сумської області до М. про відшкодування збитків, завданих територіальній громаді міста Охтирки використанням земельної ділянки без правовстановлюючих документів.

За інформацією, розміщеною на веб-порталі «Судова влада України», наразі розгляд справи не завершений.

Голова Сумського апеляційного суду повідомляє, що 16 вересня 2019 року до суду надійшло адресоване на її ім'я та суддів Орлова В.І., Собиної О.І., Ткачук С.С. депутатське звернення від 16 вересня 2019 року за підписом народного депутата України Задорожнього М.М.

У депутатському зверненні автор повідомив про звернення до нього із заявою М. та висловив думку з приводу рішення суду першої інстанції у цій справі: «... із звернення М. та приєднаних до нього документів прямо вбачається, що рішення Охтирського міськрайонного суду від 16 травня 2019 року в цій справі ... повністю суперечить матеріалам цивільної справи: договору оренди земельної ділянки ... та іншим документам та письмовим доказам, а як наслідок викликає величезні сумніви щодо його законності».

Голова Сумського апеляційного суду зазначає, що народний депутат також ставить під сумнів рішення суду апеляційної інстанції, яке  колегією суддів Сумського апеляційного суду ще не прийнято.

Крім того, народний депутат України, який не є учасником справи, просить повідомити його та М. про час, на який призначено опрацювання Сумським апеляційним судом матеріалів цивільної справи.

Голова апеляційного суду Литовченко Н.О. вбачає у наведених висловлюваннях народного депутата України прямий тиск на суддів та втручання у здійснення правосуддя з метою ухвалення судового рішення на користь особи, яка подала апеляційну скаргу.

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України стосовно вжиття заходів щодо недопущення народним депутатом України Задорожнім Миколою Миколайовичем дій, що можуть бути розцінені як втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя; звернутись до Офісу Генерального прокурора щодо перевірки законності та обґрунтованості невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за повідомленням голови Сумського апеляційного суду Литовченко Наталії Олексіївни про втручання в діяльність суддів.

З текстом рішення першої інстанції можна ознайомитись тут : 

http://reyestr.court.gov.ua/Review/81895225 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама