Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Охтирка без сміття - це мрія
Охтирка без сміття - це мрія Печать
Автор Админ   
30.09.2019 г.
Ми не можемо залишатися осторонь глобальних змін на планеті. За кілька останніх десятиліть сміття перетворилося на глобальну проблему людства. Розвинені країни вже давно сортують та переробляють відходи. Україна починає робити перші кроки до вирішення цього питання.

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області взяла участь у проекті ZeroWasteSchool, щоб закріпити в учнів культуру сортування відходів та активно просувати ідеї захисту екології.

У цьому проекті взяло участь 1098 шкіл, серед них відібрали 100 шкіл з усієї України, і ми увійшли в цю сотню. Команда школи «ЕкоСвіт» була запрошено до м. Києва на триденний тренінг для учнів та вчителів, який  покликаний запровадити культуру сортування  відходів.

Тренери розповіли, як долати перешкоди, що трапляються на шляху до втілення проектів, як знайти фінансування для розвитку громад, які продукти купувати, щоб залишати менше сміття, та як можна повторно використовувати речі.

У квітні повернувшись додому, ми почали активно працювати й доносити інформацію до всіх учасників освітнього процесу. https://www.facebook.com/groups/345006226121560/

Тож наша школа не може залишатися осторонь цих проблем і планує взяти участь в екопроекті, який буде тривати з 1-27 вересня 2019 року. Всі учасники проекту організовують ZeroWasteDay в навчальному закладі.  Діти, вчителі, батьки підхопили цю ініціативу.

А нагородою за перемогу в цьому конкурсі може стати пресмашина для брикетування відходів. Вона допоможе акумулювати сміття у великій кількості яке можна здавати вигідно на вторинну сировину.

Завдяки цьому проекту ми усвідомили, що коли є спільна мета та злагоджена команда, нам усе вдається зробити та досягти успіху. 

Хочемо окремо подякувати підприємцю Мітченку Владиславу Вікторовичу, який допоміг в організації цього проекту, а саме: установив сміттєві баки для сортування відходів (пластикових пляшок, паперу, жестяних банок).

Ми - за щасливе майбутнє в нашій країні!

Єрмоленко Н.І., заступник директора з виховної роботи Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області

ImageImageImage 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама