Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Обвинувальний акт щодо охтирського «рабовласника» надійшов до суду
Обвинувальний акт щодо охтирського «рабовласника» надійшов до суду Печать
Автор Админ   
01.07.2019 г.
До суду надійшов обвинувальний акт відносно обвинуваченого за вчинення незаконного позбавлення волі

26 червня 2019 року до Охтирського міськрайонного суду Сумської області надійшов обвинувальний акт відносно громадянина Д., дії якого кваліфіковані за частиною 2 статті 146 Кримінального кодексу України, як незаконне позбавлення волі людини, вчинене з корисливих мотивів.

Нагадаємо.  Потерпілого з закованими у кайданки руками і з ланцюгом майже у п‘ять метрів завдовжки на автотрасі побачив випадковий водій.

Як з‘ясували викликані на місце події працівники поліції, чоловік щойно втік з домогосподарства молодого охтирчанина, котрий намагався таким чином долучити втікача до праці на власному обійсті.

Як з'ясувалося, напередодні великодніх свят 54-річний ніде не працюючий Віктор познайомився з 23-річним жителем Охтирки. І той запропонував йому пожити у нього та допомогти по господарству, полагодити паркан тощо.

Разом з господарем та його родиною чоловік зустрів Великдень, а вже після свята взялися наводити лад на подвір'ї. Та коли молодий господар дав наймиту наряд на заготівлю деревини, той став заперечувати, не погодився на важку роботу, і, забравши свій одяг, подався геть.

Хазяїн же, виявивши зникнення робітника, не на жарт розлютився. Разом з приятелем, сівши у ВАЗ-2101, поїхали розшукуючи втікача. Побачивши того на одній з вулиць Охтирки, зупинилися і силоміць заштовхали чоловіка до салону машини. А вдома охтирчанин надів на нього кайданки та майже п‘ятиметровий ланцюг, і закрив у сарайчику на подвір'ї.

Просидівши у неволі з півгодини, Віктор, незважаючи на сковані руки, все ж зумів відкрити двері і знову втекти з подвір‘я «роботодавця».

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама