Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow ПриватБанк відкрив свої відділення для сумських школярів
ПриватБанк відкрив свої відділення для сумських школярів Печать
Автор Приватбанк   
04.02.2019 г.
ImageЮніорБанк має безліч можливостей та інструментів для підвищення фінансової грамотності і розвитку сумських школярів.

На постійній основі у ПриватБанку проводять навчальні тренінги, екскурсії, квести. Зокрема, в гості в Ільїнське відділення ПриватБанку завітали учні 13 школи м. Суми.

Протягом тижня сертифіковані бізнес-тренери навчали учнів 5-11 класів фінансовій грамотності. У ході екскурсії діти ознайомились з банківськими професіями та дізналися, як працює банк. Школярі самостійно виконували банківські операції в терміналі самообслуговування: поповнювали мобільний телефон, вчились купувати квитки на потяг та отримувати посилки в поштоматі.Не новиною для дітей була і карта Юніора, адже деякі із них вже давно активно нею користуються.

“Ми з радістю зустрічаємо дітей у нашому відділенні, адже сучасна молодь активніше користується інноваційними послугами і готова навчатися новому”, - ділиться враженнями Олена Склярова, керівник Ільїнського відділення Сумської філії ПриватБанку. За її словами, картка Юніора дозволяє школярам не лише навчатись у Бізнес-Школах, брати участь у банківських квестах, а й долучатись до акцій, наприклад, “Вирушайте в подорож до LEGOLAND® у Німеччині”, яка діє до 28 лютого 2019 року. Знайти всю необхідну інформацію та записатися на екскурсію у відділення ПриватБанку можна на офіційному сайті juniorbank.com.ua або за телефоном (095) 123 27 96.

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

tada2.png

Загрузка...

Реклама