Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Брифінг за результатами роботи Охтирської місцевої прокуратури у 2018 році
Брифінг за результатами роботи Охтирської місцевої прокуратури у 2018 році Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
01.02.2019 г.
Охтирською місцевою прокуратурою забезпечено належне виконання покладених функцій, а реалізовані організаційні та практичні заходи сприяли захисту конституційних прав громадян та інтересів держави, зміцненню законності та правопорядку в місті та районі.

Завдяки спільним зусиллям правоохоронних органів регіону криміногенна ситуація залишається стабільною. За 12 місяців 2018 року на території району обліковано 182 злочини, що на 10% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Рівень розкриття кримінальних правопорушень по Охтирському району складає 62,2%. Дещо більше ніж в минулому році обліковано особливо тяжких, але в той же час відбулось зменшення тяжких злочинів на 16%. Зменшилась кількість злочинів проти життя та здоров'я особи, розбоїв, грабежів, незаконного заволодіння транспортними засобами.

Триває робота з протидії кримінальній корупції. Поточного року до суду вже направлено 7 проваджень стосовно 7 осіб. Загальна сума спричинених злочинами вказаної категорії збитків становить 1 млн. 300 тис. гри., накладено арешт на майно підозрюваних на суму 258 тис. грн., та на вказану суму заявлено цивільний позов.

Також скеровано до суду 14 обвинувальних актів у сфері земельних відносин. За результатами добровільно відшкодовано 88 тис. грн.

Крім того, спрямовано до суду 17 кримінальних проваджень з обвинувальними актами у сфері лісокористування, у яких встановлено збитки на суму 280 тис. гри, добровільно відшкодовано 150 тис. грн., заявлено позови на суму 100 тис. грн.

Прокурорами Охтирської місцевої прокуратури прийнято участь у розгляді судом 33 адміністративних протоколів про правопорушення, пов'язані з корупцією. За участю оперативних працівників Охтирської місцевої прокуратури у 2018 році забезпечено участь у розгляді судами першої інстанції з ухваленням рішень по 223 кримінальним провадженням.

До вищих судових інстанції прокурорами подано документи прокурорського реагування на неправосудні вироки стосовно 15 осіб. З їх числа в апеляційному порядку змінено і скасовано неправосудні судові рішення стосовно 7 осіб.

Не допущено випадків незаконною притягнення дітей до кримінальної відповідальності.

Забезпечено додержання конституційних прав громадян під час їхнього поміщення і гримання у пенітенціарних установах.

У сфері нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних із обмеженням особистої свободи громадян прокурором внесено 67 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 9 осіб.

Прокуратурою активізовано роботу з представництва в судах. Загалом з початку року пред'явлено позовів на суму понад 55 млн. грн. Судами задоволено позовів прокурора на загальну суму 26 млн. грн., позови на суму більше 23 млн. грн. перебувають на розгляді у судах. Зокрема у бюджетній сфері пред'явлено позовів на суму 17 млн. грн., з питань державної та комунальної власності на суму 27 млн. грн.

Прокурорами забезпечується своєчасна та належна перевірка доводів, викладених у зверненнях, вживаються заходи до поновлення порушених прав громадян та економічних інтересів у регіоні. У 2018 році розглянуто 259 звернень. Прийнято громадян на особистому прийомі 215, у тому числі керівником - 72.

Протягом 2018 року здійснено 181 публікацію в друкованих та електронних ЗМІ, інтернеті, де висвітлено діяльність Охтирської місцевої прокуратури, проведено 7 брифінгів та надано 28 інформацій в органи влади.

За інформацією керівника Охтирської місцевої прокуратури старшого радника юстиції Слабунової Ю.В.

 

 

 
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

tada2.png

Загрузка...

Реклама