Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Суд відмовив євробляхеру
Суд відмовив євробляхеру Печать
Автор ГородА   
24.12.2018 г.
ImageУ позові про скасування постанови про порушення митних правил щодо авто на так званих «євро бляхах» - відмовлено. Про це повідомляє Охтирський міськрайонний суд. Чоловік безрезультатно намагався уникнути чималого штрафу. 

10 грудня Охтирський міськрайонний суд відмовив у позові громадянину С., який ввіз на митну територію України автомобіль, що належить іноземній компанії, з метою транзиту, та якого було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.3 ст.470 Митного кодексу України за перевищення встановленого строку доставки транспортного засобу до органу державної фіскальної служби більше, ніж на 10 діб. Повідомляє офіційна сторінка суду.

Позивач посилався на те, що строки транзитних перевезень порушив вимушено, внаслідок дії обставин непереборної сили, а саме, через злочинні дії третіх осіб, які викрали у нього свідоцтво про реєстрацію на технічний паспорт, тому просив скасувати постанову митного органу про накладення на нього штрафу в розмірі 8500 грн.

Приймаючи рішення, суд дійшов висновку, що відсутність реєстраційного документу не свідчить про знищення або викрадення самого транспортного засобу, а тому не перешкоджала позивачу доставити в установлений строк до органу митного контролю ввезений ним на митну територію України автомобіль.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама