Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Прокуратура виявила нелегальний завод з виготовлення ПММ
Прокуратура виявила нелегальний завод з виготовлення ПММ Печать
Автор Прокуратура Сумської області   
23.10.2018 г.
В Охтирському районі викрито незаконне виробництво паливно-мастильних матеріалів

Під процесуальним керівництвом прокуратури Сумської області співробітниками оперативного управління та управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Сумській області викрито незаконне виробництво пально-мастильних матеріалів.

Встановлено, що на територію заводу завозилась вуглеводна сировина невідомого походження, яку переробляли на бензин та дизельне пальне. Незаконно виготовлена продукція реалізовувалось без відповідних документів.

На підставі ухвали суду в понеділок, 22 жовтня 2018 року, проведено обшук на території вказаного заводу в Охтирському районі. Під час слідчої дії виявлено та вилучено сировину та незаконно виготовлені пально-мастильні матеріали загальним об'ємом понад 143 тисячі літрів, а також промислове нафтопереробне обладнання, яке використовувалось у незаконній діяльності. Орієнтовна вартість вилучених цінностей понад 7,4 млн грн. 

У рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) КК України встановлюються особи, причетні до незаконного виробництва. Досудове слідство триває.

ImageImage 

Прес-служба прокуратури області

 "Сотрудники налоговой милиции ГУ ГФС в Сумской области совместно с сотрудниками Национальной полиции прекратили нелегальное производство топлива в Ахтырском районе области. Об этом говорится в сообщении пресс-службы ГФС." Сентябрь 2017. Год назад.Печально все это. 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...
https://datadome.ru/building мтс перенес окончание строительства дата центра.

Реклама