Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Анонсовано полювання на зарплати в конвертах
Анонсовано полювання на зарплати в конвертах Печать
Автор ГородА   
24.09.2018 г.
А хто з вас отримував зарплату в конвертах? Признавайтеся! Ой, краще запитати, хто її не отримував. Меншість легше рахувати. Але уряд вирішив по-своєму і оголосив полювання саме на тих, хто в тіні працює.

Урядова кампанія боротьби з нелегальним працевлаштуванням має розпочатися 5 жовтня. Представники Фіскальної служби, Пенсійного фонду, Нацполіції та інших органів державної влади розпочнуть «комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення». Це передбачає розпорядження Кабінету міністрів України від 5 вересня 2018 року. Виявленим порушникам загрожує штраф. При цьому чинні штрафи є досить значними.

Так, офіційно непрацевлаштований робітник може обійтися підприємству штрафом у 30 мінімальних зарплат, або 111 690 гривень, а недопущення інспекторів до перевірки обійдеться вже у 100 мінімальних заробітних плат, а це - 372 300 гривень.

Хто кого і як перевірятиме в Охтирці, покаже жовтень. Але вже зараз можна бути певним, чинні штрафи не сумісні з життям малого підприємства. Та й чи можна нагайкою пожвавити надходження податків? Бізнес любить волю і податковий затишок. З-під палки ще ніхто не створив нічого путнього.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

baner_cheb.png

Загрузка...

Реклама