Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Новини з сесії міської ради
Новини з сесії міської ради Печать
Автор ГородА   
04.06.2018 г.

ImageСтадіон міняє власника

Комунальний заклад Сумської обласної ради «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» змінює прописку. Охтирська міська рада 24 травня дала старт юридичному переїзду «Барси» із Сум в Охтирку. Перше рішення ради - формальне і пов'язане лише з підготовкою нормативних актів для зміни закладом адреси. Надалі очікується розміщення і функціонування ліцею в спорткомплексі «Нафтовик». Замість футбольного клубу, господарем спортивної арени має стати обласний ліцей-інтернат. «Укрнафта» остаточно згортає свої соціальні потужності в Охтирці, а місто живе як може... 

За словами міського голови Ігоря Алєксєєва, на даний момент досягнуто домовленості про те, що нафтовики підготують комплекс до передачі - відремонтують дах басейну, облаштують бігові доріжки і легкоатлетичні сектори, а область після набуття прав власності на об'єкт доведе його до ладу, зокрема переобладнають готель під гуртожиток. У закладі нібито навчатимуться 140 дітей. Міський голова запевнив, що про жодні «приватні руки» не йдеться. Заклад буде розташований в Охтирці, належатиме до комунальної власності Сумської обласної ради і утримуватиметься відповідно за гроші області. Податки, а це ймовірно 100 тисяч гривень, наповнюватимуть міський бюджет, спортивні майданчики комплексу будуть доступними для охтирчан. Взяти ж на свої витрати Охтирка комплекс не може - дорого. Власне як і футбольний клуб, рішення про ліквідацію якого, зі слів міського голови, ухвалене власником.

Таким чином нафтовики продовжують процес згортання своїх виробничих і соціальних потужностей в Охтирці. Те, про що минулого року починали говорити, зараз набуває реальних обрисів. І це погано. Але новину про появу в Охтирці нового навчального закладу поганою не назвеш. 

ImageЗ кожного по 10 тисяч заради задоволення

Міська рада 24 травня ухвалила рішення про прийняття до комунальної власності басейну з фонтаном, одночасно оприлюднивши вартість об'єкту - 527720, 00 гривень. Отже, півмільйона гривень коштувала Охтирці неоднозначна споруда, яка наочно ілюструє гримаси українського ціноутворення. Про щось гірше бездоказово говорити не можна.

Басейн поступив у відомство КП «Благоустрій».

Одночасно, на сайті міської ради закликали не псувати суспільне майно: «Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що під час прогулянок в міському парку необхідно дотримуватися елементарних правил поведінки, особливо під час розваг Ваших дітей біля міського фонтану. Не руйнуйте комунального майна, бережіть те, що зроблено для громади за кошти громади».

Аби цей заклик став більш дієвим варто було би додати, що кожному охтирчанину (від малого до старого) задоволення гуляти повз «фонтан-басейн» коштувало понад 10 тисяч гривень. 

ImageВ Охтирці й далі хочуть торгувати з землі

Питання про розробку земельної ділянки під комунальний ринок, яке з'явилося на сайті ради і викликало чималий резонанс, на сесію не винесли. У сесійній залі 24 травня публічно про нього ніхто навіть не згадав. Буря, яка здійнялася у соціальній мережі з приводу планів влади облаштувати на території колишнього «Промзв'язку» «базарчик для бабусь», там же і залишилася.

Навіть міський голова відповів незадоволеним у Facebook: «Думайте. Дивіться хто найбільше цьому противиться і чому? Умляндія не рахується - розумію побоювання, але земельну ділянку, про яку ви говорите (зелену зону) ніхто чіпати не збирається. А щодо кількості ринків у місті, то їх багато, але всі приватні. Такого що належить місту (вам громадяни) - жодного. Всі закликають навести порядок на ринках саме міську владу. А як це зробити не порушуючи закон про приватну власність тих ринків?».

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама