Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow Вдалі виступи охтирських спортсменів
Вдалі виступи охтирських спортсменів Печать
Автор ДЮСШ   
26.02.2018 г.
Вдало виступили вихованці Охтирської ДЮСШ на легкоатлетичних змаганнях, а також на турнірі з боротьби самбо.

22 лютого в  м.Суми, в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні на призи заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодше.В змаганнях взяли участь представники м.Києва, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Київської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей. Участь у змаганнях взяли і вихованці Охтирської ДЮСШ.

У перший день змагань третє місце вибороли Косенко Дарина та Канівець Максим. У другий день змагань третє місце вибороли дівчата в естафеті 4х200метрів Ставицька Анна, Четверик Олеся, Гущина Владислава, Косенко Дарія.

 Вітаємо призерів змагань та бажаємо успішних стартів у майбутньому!

ImageImage  

25 лютого 2018 року у м.Харкові відбувся відкритий обласний турнір «Побратими» з боротьби самбо серед юнаків 2004-2005 р.н., юнаків та дівчат 2006-2008 р.н.. Вдало виступили вихованці Охтирської ДЮСШ, які вибороли 4 перших, 3 других, 4 третіх місць.

 І місце - Волков Антон, Винник Максим, Науменко Артем, Чернишенко Іван. ІІ місце - Мандрика Ангеліна, Галкін Дмитро, Рогальський Владислав. ІІІ місце - Смірнова Аліна, Овдієнко Ігор, Меша Дмитро, Колодяжний Єгор.

Image 

Бажаємо подальших успіхів спортсменам!

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...