Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow В Охтирці орудують злодії, що промишляють крадіжками автівок
В Охтирці орудують злодії, що промишляють крадіжками автівок Печать
Автор ГУНП   
16.02.2018 г.
ImageЯкщо Ваш автомобіль ночує у дворі багатоповерхівки чи в іншому погано освітленому місці, він може стати об'єктом нападу злочинців. З початку року вже зареєстровано кілька таких випадків.

Про це повідомляє місцева поліція і закликає власників залізних коней поберегти своє майно.

Повідомляється, що з початку року від дій зловмисників постраждало кілька власників транспортних засобів.Один з яких лишився без автомобіля, інші - без акумуляторів. Промишляють автозлодії зазвичай ночами.Зловмисники зламують замки транспортних засобів і на свій розсуд розпоряджаються майном.

Найчастіше власники тільки наранок виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу співробітників поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину.

Зараз комплексні сили поліції орієнтовані на затримання злочинців на місці злочину. Проводиться цілий комплекс оперативних та профілактичних заходів.

Співробітники поліції звертають увагу автомобілістів - проявіть підвищену увагу до свого майна. Не залишайте транспортний засіб у погано освітленому місці. Якщо ви помітили спробу викрадення або крадіжки - негайно повідомляйте в поліцію. Не намагайтеся самостійно припинити спробу вчинення злочину-це може бути небезпечно.

Для злодіїв є приманкою і відповідно легкою здобиччю автомобілі, що стоять у величезній кількості на прибудинковій території. У багатьох залишені цінні речі. У нічний час неможливо поставити в кожному дворі міста екіпаж співробітників поліції, відповідно автомобілі без сигналізації навіть не привернуть увагу, якщо буде відбуватися злочин.

Телефон чергової частини Охтирського відділу поліції 2-33-44 або 102.

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...