Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow У жіночої консультації забирають будівлю
У жіночої консультації забирають будівлю Печать
Автор Андрій Міхєєв   
22.12.2017 г.
ImageКілька місяців тому серед медпрацівників почалися точитися  плітки про те, що комусь дуже приглянулися приміщення жіночої консультації (ЖК). І переїзд не за горами. Хто їх викупить-«прихватизує» -  невідомо, але, зрозуміло, буде ця людина дуже наближеної до влади.

У прихильників цієї версії наступні аргументи: ремонт запланований на 2018 рік занадто коштовний, як для простих лікарів ЖК, а на додачу, хтось щось у мерії таке крамольне почув, от тільки від кого інформація вийшла - секрет.

Ну плітки, то таке... Звісно, викупити приміщення - ніхто не викупить, але...  Диму ж без вогню не буває!

І ось нещодавно обговорення цієї проблеми серед місцевих ескулапів сягнуло апогею. Ми спробували трошечки відкрити завісу над таємницею. Однак, виявилося - не так вже це й просто.

Відправним пунктом маршруту був кабінет завідуючої жіночої консультації Анжели Волкової. Але депутат міської ради відмовилася від коментарів з аргументацією, «щоб не нашкодити ситуації» і спробувала направити до когось вище за рангом. Але абонент на зворотному боці спілкуватися відмовився навідріз.

Така закритість перед ЗМІ, свідчить відразу про одне - рішення «угорі» вже прийняте, але ніхто не хоче брати на себе відповідальність за розголос кулуарної інформації.

20 грудня «на бігу» перед засіданням виконавчого комітету вдалося поспілкуватися на тему переїзду, ще двома представниками влади - заступником мера Сергієм Мартим'яновим і керуючим справами виконкому міськради Володимиром Руденком. Перший був максимально лаконічним, але втім переїзд лікарів не підтвердив. Руденко ж на питання чому всі відмочуються про проблему ЖК і чи справді вона переїде, повідомив дослівно наступне.

ImageРуденко В.М.:

- Ні. Таке питання не розглядалося. Якщо будуть якісь переміщення, то тільки у зв'язку з ремонтом.

Однак, попри мовчання та відхрещування посадовців відомо, що 18 грудня на засіданні бюджетної комісії  міський голова говорив про запланований переїзд ЖК, як про давно відомий факт. У ІІІ кварталі 2018 року мер планує переселити поближче чиновників з вул. Чкалова, 27 А - де зараз ТРК «Пульсар».  Стосується це в першу чергу ЦНАП - центру надання адміністративних послуг. Разом з ними підуть й деякі інші управлінці. Неврологію зі старої одноповерхової будівлі, що розміщена напроти коледжу СНАУ, переведуть у нову лікарню. За 800 тис. грн. звільнені приміщення підремонтують і заселять туди жіночу консультацію. От такі плани у влади.

Виникає питання, навіщо робити з переїздів секрет Полішинеля? Невже можновладці вважають, якщо дати людині «три дні з речами на вихід» буде менше невдоволених? З іншого боку, чому, не порадитися з колективами, куди краще перемістити відділення, якщо вже переїзд неминучий? Всі надіються, що у 2018-ому завершиться будівництво нового корпусу. От туди навряд чи хто з лікарів відмовиться переїжджати. І пацієнти теж не будуть в накладі.

Прекрасний комплекс медпослуг - набагато корисніше і ефективніше, аніж комплекс бюрократів, яких планують переводити з приблизно такого ж приміщення тільки на кілька сотень метрів далі від центру міста.

Можливо, взагалі ні ЦНАП, ні жіночої консультації чіпати немає ніякої потреби. Чому б не порадитися з депутатами або громадою з даного питання? Кожний переїзд - це серйозні клопоти, зайві витрати та ще й незручності для відвідувачів на додачу, які будуть довго звертатися у установи за старою адресою.

Андрій Міхєєв


 

 

Фрагмент засідання бюджетної комісії (близько до оригіналу). Під час обговорення виділення коштів на ремонт «спливла» тема ЖК наступним чином. https://www.youtube.com/watch?v=OrwUh9LYhxY (див. починаючи з 32-ої хв.)


 

Теличко В.С.:

- Поточний ремонт неврологічного відділення 800 тис.

Алєксєєв І.Ю.:

- Це неврологія на Сумській, 57.

Масло Р.Є.:

- А чому ми на ЖК не виділяємо?

Алєксєєв І.Ю.:

- Це ж вона і є.

Данилюк М.М.:

- А що там вони будуть робити. Поточний ремонт?

Алєксєєв І.Ю.:

- Саме так, поточний ремонт.

- Аптеку не будуть робити? У підвалі?

Алєксєєв І.Ю.:

- Аптеку не буде сенсу робити, якщо ми в ІІІ кварталі переїжджаємо на нову адресу... Неврологія переїжджає. Це ж тому ми і плануємо там проведення поточного ремонту. Щоб в перспективі, якщо все нормально перевести туди жіночу консультацію, а тут зробити ЦНАП. (...) Комплекс. Щоб тут були адміністратори, реєстратори, центр адмінпослуг. По проекту будівля ЖК - дитячий центр, це адмінприміщення - не жіноча консультація.  Якщо переведемо ЖК, там, на новому місці поруч - пологовий будинок...

Теличко В.С.:

-  ...Гінекологія і жіноча консультація.

Масло Р.Є.:

- Там площа велика? Так може туди казначейство (з сарказмом. Присутні сміються )

Теличко В.С.:

- Вас поставити бухгалтером, або керівником, щоб ви походили в казначейство кожний день. І щоб воно не було в центрі.

Попович В.І.:

- Дайте закінчити комісію.

Алєксєєв І.Ю.:

- По неврології, там недавно робився капітальний ремонт. Дах, наскільки я знаю, зроблений. Оцих 800 тис. - це не так багато, але їх повинно вистачити, щоб зробити з цього приміщення ляльку і перевести в дійсно нормальні умови жіночу консультацію. Так як зробили реабілітаційний центр - ідеально зроблено. Можна зробити ті ж самі умови і для ЖК.

У будівлі ЖК тричі робили покрівлю, і тепер текти вона не буде. Жіночу переведемо, а на їх місце - це буде логічно, - в центрі міста ЦНАП. На Чкалова, 27 центру не буде. Якщо все вийде, то буде нормально. Буде єдиний комплекс: ЦНАП, реєстратори...

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама