Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Операція «Мігрант» триває
Операція «Мігрант» триває Печать
Автор Охтирський відділ поліції   
04.08.2017 г.
На території обслуговування Охтирського відділу поліції продовжуються комплексні заходи під умовною назвою «Мігрант», які триватимуть до 31 серпня. Вже є перші результати даної роботи.

З метою зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні співробітниками сектору превенції Охтирського відділу поліції разом із працівниками міграційної служби були проведені ряд заходів щодо перевірки правил перебування на території України іноземців та осіб без громадянства. Так, починаючи з 1 серпня, поліцейськими було перевірено авто- та залізно дорожній вокзали, 3 ринки, 19 приватних помешкань з метою встановлення місця перебування іноземців, які порушують законодавство. Також було зупинено 12 одиниць автотранспорту, яким керували іноземці, та перевірено їхні документи. Охтирськими правоохоронцями було складено відносно особи іншої держави протокол про адміністративне правопорушення за ст. 178 КУпАП (поява в громадському місці в нетверезому стані).

Було виявлено 1 іноземця, котрий перебуває на території нашої держави з порушенням правил такого перебування. У зв'язку з цим до міграційної служби було направлено обґрунтоване звернення для складання адміністративного протоколу за ст. 203 КУпАП та прийняття рішення про примусове повернення за межі України.

«Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, а саме проживання без документів, за недійсними документами, ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування тягнуть за собою накладення штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян», - коментує начальник Охтирського відділу поліції Руслан Кладько        

Співробітники Охтирського відділу поліції звертаються до громадян: «Якщо комусь відомо місце знаходження іноземців, що порушують правила перебування в нашій країні, просимо повідомити за тел. 102 або 2-33-44.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg