Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл
В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл Печать
Автор Центр занятости   
17.05.2017 г.

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=fI3YWm_Ecfc&t=7s

Для того, щоб пройти тестування у центрі зайнятості, не потрібно ніяких попередніх приготувань. Спеціаліст центру підбере необхідний тест для відвідувача, який триває від 30 до 180 хвилин. По його завершенню відвідувач отримує інформацію, яка допоможе визначити галузь професійної діяльності до якої найбільш розташована людина.

 

Охтирський міськрайонний центр зайнятості

 
Реклама
Реклама

doma.jpg

tokio.gif

Реклама

taxi_more.gif

pm.gif

saenko.gif

profish1.jpg