Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Мер вийшов на манеж
Мер вийшов на манеж Печать
Автор ГородА   
15.05.2017 г.

5 травня діти пільгових категорій, разом з батьками, були зібрані в сесійній залі міськради. Привід для зібрання був дуже приємний. Цирк «Кобзов» виділив 70 безкоштовних квитків. Мер Ігор Алєксєєв і керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради Володимир Руденко вручили квитки дітям.

Під час заходу міський голова просив не сприймати це як якусь пі-ар акцію. Просто  посадовці вирішили особисто проконтролювати, щоб квитки дійшли точно до адресатів, а не загубилися десь по дорозі. Коментуючи факт пошкодження твердого покриття на Успенській площі під час встановлення шапіто «Кобзов», Ігор Алєксєєв трохи емоційно повідомив наступне.

По-перше, міській владі заздалегідь було відомо, що дірки в асфальті бити будуть. А по-друге, невже хтось з охтирчан вважає, що Успенську площу лишать пошкодженою та неприбраною?! Звісно ж ні! За рахунок цирку це відбудеться, чи за рахунок міста, не така вже велика різниця. Навіщо тоді було піднімати такий галас в інтернеті?! Мер залишився переконаним у тому, що надати шанс малозабезпеченим дітям побачити казку на арені набагато важливіше, ніж заощадити на ремонті дорожнього покриття. Прем'єрний показ шоу «Ангели цирку» в Охтирці Ігор Алєксєєв відкривав особисто, демонструючи тим самим вдячність міської влади за благодійний вчинок цирку «Кобзов».

Андрій Міхєєв

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_new.gif

Реклама

express.gif

pm.gif

saenko.gif

profish1.jpg