Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Музична школа дарує спілкування з музикою всім
Музична школа дарує спілкування з музикою всім Печать
Автор ОМВК   
11.05.2017 г.
ImageОхтирська дитяча музична школа ім. П.С.Білинника провела два вечірні концерти на майданчику біля міського центру культури і дозвілля, присвячені 60-річному ювілею школи, який вона відзначає у 2017 році.

Як повідомляється на сайті міськвиконкому, 29 квітня розпочали музичну естафету учні хорового відділу (викладач Лариса Крошка), 6 травня її підхопили учні фортепіанного, оркестрового, народного відділів музичної школи.

До уваги були представлені сольні виступи учнів та колективна робота (ансамбль скрипалів молодших і старших класів ДМШ, ансамбль гітаристів, камерні ансамблі та фортепіанні дуети).

Слухачам запропонували  соло саксофона та блок – флейти. Концерт продовжувався майже дві години, але охочих виступити було набагато більше.

В ході концерту можна було переглянути фотографії випускників минулих років, починаючи з 1965 року. На сьогоднішній день в школі навчається 652 учні. В школі постійно діють 18 колективів (хорові, інструментальні, вокальні, хореографічні). За 60 років роботи школи випущено більше 2500 учнів. Кожного року 7-8 учнів продовжують навчання в  вищих мистецьких закладах, обираючи музику своєю професією.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...