Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Діти загадують бажання про мир в Україні
Діти загадують бажання про мир в Україні Печать
Автор ГородА   
02.01.2017 г.
ImageВійна продовжується, і захист наших кордонів - це наша спільна справа. Охтирські волонтери, дорослі й діти вирішили надіслати радість до новорічних свят нашим захисникам і друзям на Сході України.

З ініціативи настоятеля української церкви Успіння Божої Матері о.Андрія парафіяни храму взялися приготувати щось смачненьке, щоб наші захисники відчули підтримку не тільки на словах. 20 грудня парафіяни та їх діти готували і прикрашали подарунки разом. Дорослі вирішили приготувати традиційний салат олів`є.  Небайдужі  підприємці допомогли  з продуктами для салату, жінки нарізали і вийшло аж 40 літрів, затарили у відерця. Малеча приліпили свої «долоньки і сердечка»  та привітання. З Новим Роком та Різдвом вітання  від Дениса Шевчука, Михайлика та Оксани Бринчак, Валерії Вялик вже наступного дня отримали наші бійці.

«Бійці зраділи такому смачному подарунку і дитячим побажанням, - говорить Денис Голець, який разом із Сумськими автомайданівцями  відвозив гостинці.  Ми були у Мар`їнці і Красногорівці. Спочатку завезли продукти та  різні потрібні речі в 92 бригаду,  потім добровольцям із «Правого Сектору», ще в 92-у, а потім поїхали у місцеву школу. А там знають про Охтирку, бо цього літа гостили у нашому місті. Школярі наших шкіл (№№1, 6, 11, гімназії) зібрали разом книги та ігри і подарували своїм друзям. А ще передали відео звернення. Їм написали відповідь. Ось так тепер єднаємося. Доїхали майже без пригод, трішки поламались по дорозі, та справились і повернулись додому».

Перед святом Святого Миколая загадують побажання. Денис Шевчук загадав МИР В УКРАЇНІ. Та мабуть ми всі цього найбільше хочемо. І щоб наші захисники повернулися живими.

Валерія Бакуліна

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg