Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Прийнята п'ята черга новобудови ЦРЛ (фото)
Прийнята п'ята черга новобудови ЦРЛ (фото) Печать
Автор Андрій Міхєєв   
30.12.2016 г.
30 грудня о 12:00 в Охтирську ЦРЛ завітали поважні гості: губернатор Микола Клочко, мер Ігор Алєксєєв, голова райдержадміністрації Віталій Супрун, голова правління ПАТ "Сумбуд"  Олександр Бритов, обласні депутати Анатолій Тронь, Юрій Меєрович та інші. У вестибюлі новобудови по вул.Петропавлівська, 15  у присутності кілька десятків охтирчан - депутатів, працівників медустанов, представників ЗМІ була розрізана стрічка - таким чином була поставлена крапка у історії  будівництва п'ятого пускового комплексу ЦРЛ, до якого відносяться підвальне приміщення, частина 1-го поверху та 2-ий поверх.

Хоча точніше, слід сказати не крапка, а кома. Бо попереду ще є деякі не закінченні справи. Сьогодні підписали тільки акт готовності будівлі до експлуатації. Для пуску в експлуатацію потрібно ще подати декларацію про завершення будівельних робіт в органи держархбудконтролю. Очікується, що з початку 2017 року у відремонтовані приміщення почнуть перебиратися адміністративні служби ЦРЛ, очне відділення, ЛОР та ортопедія.

Ремонт зроблений якісно, встановлена гарна сантехніка, у палатах імпортні ліжка, які можна фіксувати у декілька положеннях та обладнання - гуманітарна допомога СОБФ "Хельвеція". 

Голова облдержадміністрації Микола Клочко розповів, що наше місто має всі шанси стати госпітальним центром. Існує декілька проектів, але всюди фігурує Охтирка. Тому повне завершення довгобуду ОЦРЛ є пріоритетом. Відчувається підтримка депутатів облради, які обрані в охтирських округах, міських депутатів і є зацікавленість обласного центру у завершенні будівництва.

Всім охтирчанам Микола Клочко побажав у новому році щастя, здоров'я, родинного затишку та вірити в краще. Губернатор наголосив, що попри кризу потрібно впевненим у своїх силах і здача чергового комплексу лікарні є прекрасним доказом того, що влада працює для людей. 

Андрій Міхєєв

 ImageImageImageImageImage

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg