Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Мистецько-лікувальний квартирник
Мистецько-лікувальний квартирник Печать
Автор ГородА   
26.12.2016 г.
ImageЯкщо Вам іноді здається, що Ви не стрибнете вище голови, то і не стрибайте! Бо повернутися на землю після такого запаморочливого польоту "колишнім" собою - неможливо. Ви щось збагнете, що вже ніколи не поверне Вас до попередньої системи цінностей і уявлень про світ. Творчі люди називають це - інсайт або ж прозріння. Це, попри все, потужний позитивний емоційний досвід, який надає психіці необхідних ресурсів.

Кожен, хто 18 грудня завітав за адресою Ярославського 17а на черговий квартирник мав змогу висловити свої думки й переживання, або почути те, що не може бути сказане просто так. Без особливої атмосфери, без звучання особливих інструментів. Але тут панувала інша аура: клавішна, струнна, вокальна і голоси звучали плавно, ритмічно, римовано із посмішкою. А головне - живо. Все було наживо. Це і пробуджувало ті позитивні, оздоровчі емоції, які здатні вилікувати наші душі і тіла. Особлива подяка учасникам:
Віра Загрійчук (бандура, вокал), Віталій Король (поезія), Марк Брага (клавішні, поезія), Юлія Савочка (поезія), Анастасія Скляр (клавішні),
Гузько Макс (гітара), Руслана Лісова (вокал, гітара, добро) і Радіон Дубровка (організація).

P.S. Охтирський молодіжний центр дякує всім гостям і учасникам за незабутній вечір, далі буде...

Автор: Олексій Шпот

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...