Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow Чемпіонат зі спортивної акробатики
Чемпіонат зі спортивної акробатики Печать
Автор ДЮСШ   
20.05.2016 г.
Image14-15 травня 2016 р. відбувся відкритий чемпіонат Сумської області зі спортивної акробатики серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Змагання із парно-групових видів проводилися в акробатичному залі КДЮСШ №2, а акробатичні стрибки у спортивному комплексі СДПУім. А. С. Макаренка.

14 травня вихованці Охтирської ДЮСШ взяли участь у змаганнях зі стрибків на акробатичній доріжці - дві команди дівчат та команда хлопців. Команда юнаків у складі Дядюшки Ельдара, Кобзаря Олексія та Макарова Дениса зайняли ІІ місце. Не відстали від них і наші дівчата. Команда старших дівчат у складі Берези Віти, Зенової Єлизавети, Соловей Марини, Порохні Юлії та Сіробаби Аніти вибороли ІІ місце. Та команда молодших дівчат у складі Ткаченко Дарини, Асмоловської Анастасії, Бірюк Софії, Задорожної Карини та Колєснік Дарини посіли ІІІ місце.

15 травня акробати міста Охтирка змагалися  у парно-групових видах із командою акробатів міста Харків та двома командами міста Суми.

Серед жіночих пар МС, КМС та першого дорослого розряду ІІІ місце зайняли - Порохня Юлія та Плащова Єлизавета (вікова група 11-16). Також ще одним досягненням дівчат є успішне виконання першого дорослого розряду.

Також почесне І місце серед акробатів другого, третього дорослого та юнацьких розрядів виборола жіноча пара - Сіробаба Аніта та Ткаченко Дарина, дівчата виконували програму третього дорослого розряду.

На п'єдесталі пошани до них приєдналася змішана пара, яка є дебютантами обласних змагань - Кобзарь Олексій та Спасьонова Поліна. Юні акробати зайняли ІІІ місце.

Ще успішними змагання є для чоловічої пари у складі Крамаренка Олександра та Макарова Дениса. Юнаки також вперше взяли участь у змаганнях та вибороли ІІІ місце.

Image Image Image 

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...