Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Область arrow Новий очільник поліції Сумщини не має авто і власного житла
Новий очільник поліції Сумщини не має авто і власного житла Печать
Автор Админ   
26.11.2021 г.Новий голова Національної поліції в Сумській області Сергій Чиж не має нерухомості на Сумщині, при цьому він орендує квартиру в Харкові та володіє землею в Полтавській області. 

Про це повідомляє 368.media  з посиланням на його декларацію.

Згідно з документом, із 2020 року Сергій Чиж орендує квартиру у Харкові площею 56,4 кв. м у Наталії Лисицької. У селищі Варварівка голові управління належить земельна ділянка площею 2 га.

У свою чергу, дружина Вікторія Чиж володіє у селищі Карлівка Полтавської області земельною ділянкою площею 900 кв. м та житловим будинком. Втім, площу будинку вона не вказала.

Згідно з декларацією у власності сім’ї немає жодного автомобіля.

2020 року Сергій Чиж заробив у поліції Харківської області 425,8 тис. гривень. Ще 35 тис. гривень він отримав як соціальну допомогу на вирішення соціально-побутових питань, 10 тис. гривень соціальної допомоги, 622 грн державної соцдопомоги.

Також йому належать 104 тис. гривень на рахунку в банку та 235 тис. гривень готівкою.

Нагадаємо. 23 листопада голова Нацполіції України Ігор Клименко представив керівному складу ГУНП в Сумській області нового очільника поліції Сумщини – Сергія Чижа.

 До цього Чиж працював заступником начальника Головного управління Національної поліції в Харківській області – начальником слідчого управління.

Новий керівник змінив Олександра Анохіна, який був начальником поліції Сумщини понад рік. 


 

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

pam_100221_02.jpg