Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт
Отдых и быт
Акробати на двох колесах Печать
Автор Газета "Город А"   
12.05.2014 г.

Саме так цілком можна назвати де­яких юних (та й не тільки юних) охтирських велоси­педистів,які нещо­давно змагалися між собою в рам­ках неофіційної першості міського центру по­зашкільної освіти.

 
До танцювальних вершин Печать
Автор Газета "Город А"   
06.05.2014 г.

Міжнародний день танців є зайвим і притому чудо­вим приводом для то­го, щоб написати про охтирських хорео­графів. А їх у нас, між іншим,досить багато, і вони надзвичайно та­лановиті.

 
Керамика не терпит суеты Печать
Автор В. Бакулина   
03.05.2014 г.

ImageГригорий Протасов - известный украинский художник-керамист вместе со своими друзьями 25 апреля провел в Ахтырской художественной школе мастер-класс по керамике. Сейчас Григорий Протасов именует себя вольным художником.К  детской художественной школы имеет непосредственное отношение, он стоял у истоков ее становления. Вместе с бывшим директором Виктором Лысенко (увы, Виктора Владимировича уже нет с нами) не один год вкладывали свои силы и свою душу в развитие творчества юных ахтырских художников.

 
Майстер "порожньої руки" Печать
Автор Газета "Город А"   
07.04.2014 г.

Викладач фізичного ви­ховання в загально­освітній школі № 1, май­стер спорту міжнародного класу, президент громадської організації «Охтирська асоціація карате» - і все це наш земляк В'ячеслав Копил.

 
"Нефтяник" сыграл вничью Печать
Автор Редактор   
29.03.2014 г.
Image29 марта, в стартовом матче весенней части чемпионата Украины по футболу среди команд 1 лиги, "Нефтяник-Укрнафта" сыграл вничью с командой "Авангард" Краматорск. Счет в домашнем матче так и не был открыт.
 
Відкриті питання Печать
Автор Газета "Город А"   
24.03.2014 г.

Жорстко критикувати медиків у нашій країні (а особливо в Охтирці) вже давно стало справою звичною, якщо не сказати прави­лом хорошого юну. Чи є для подібної критики підста­ви? Мабуть, так: адже, як то кажуть, диму без вогню не буває.

 
На голому ентузіазмі Печать
Автор Газета "Город А"   
11.03.2014 г.

Охтирчанам не потрібно особ­ливо представляти Юрія Меєровича. Дійсно, він - відомий у недалекому минулому спортсмен, старший тренер-викладач відділення дзюдо міської дитячо-юнацької спортивної школи, де­путат обласної ради, нарешті просто шанована в місті людина. І цілком закономірно, що нашу розмову з Юрієм Михайловичем ми почали саме із спортивних питань.

 
За крок до старту турніра Рапія Печать
Автор Андрій Міхєєв   
27.02.2014 г.

Image27 лютого в залі прес-конференцій ФК «Нафтовик-Укрнафта» було проведено жеребкування команд учасників змагання з міні-футболу. Щорічний весняний  турнір присвячений пам'яті колишнього очільника НГВУ «Охтирканафтогаз» Романа Костянтиновича Рапія.

 
Нафтовики запрошують глядачів підтримати спортсменів Печать
Автор А.Міхєєв   
14.02.2014 г.

ImageЗимове міжсезоння зазвичай не дуже насичене спортивними змаганнями. Але Охтирка на тлі нашої області виділяється  доволі широким асортиментом турнірів. Зазвичай в нашому місті взимку обов'язково проводяться міні-футбольні та хокейні змагання. При цьому ініціатором змагань часто виступає НГВУ «Охтирканафтогаз». 

 
«Лидер» с Кубком Печать
Автор А.Михеев   
09.02.2014 г.

Image9 февраля был определен победитель минифутбольного турнира памяти Канивца М.П. В финальной встрече сошлись команда НГДУ и «Лидер». Первый тайм окончился со счетом 0:0. Незначительное преимущество имели «нефтяники». Незадолго до конца второй половины встречи подопечные Александра Сикуна, воспользовались ошибкой «лидеровцев» и открыли счет.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 101 - 110 из 788
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама