Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Шлягер-2017: дебют Альони Габреліян Печать
Автор ГородА   
19.12.2017 г.
Диплом «Надія Шлягера» цьогоріч отримала юна авторка-виконавиця з Охтирщини Альона Габреліян. На головній сцені країни дівчинка заспівала власну пісню «Я - українка».
 
Українська пісня від Катерини Макаренко Печать
Автор ГородА   
19.12.2017 г.
Image«Я йду із піснею в життєвім полі» - таку назву мав творчий вечір лауреата Першої премії Міжнародного, Всеукраїнських і обласних конкурсів, керівника, солістки народного театру української пісні «Калина» Катерини Макаренко. Творчій вечір відбувся в Охтирці 8 грудня.
 
Зою Степанівну Наклицьку нагородив Президент Печать
Автор ГородА   
11.12.2017 г.
ImageЗою Степанівну Наклицьку добре знають і поважають в Охтирці. Заслужений працівник культури, Почесний громадянин міста, вона виховала не одне покоління охтирчан у любові до класичного мистецтва - балету. 1 грудня Президент України підписав Указ про нагородження Зої Степанівни орденом княгині Ольги.
 
Вечный гимн любви Печать
Автор ГородА   
05.12.2017 г.
ImageБеспрецедентную возможность воочию увидеть уникальные туристические объекты Украины получила группа иностранных журналистов из США, Казахстана, Сербии, Турции, Польши и других европейских стран в рамках имиджевого пресс-тура «ОpeningUkraine» в рамках совместного проекта Министерства экономического развития и торговли и «Киевского пресс-клуба».
 
Секрет побед большой семьи Крошек Печать
Автор ГородА   
22.11.2017 г.
ImageНедавно отмечали Всеукраинский день работников культуры. На сцене РДК проходило чествование тех, кто отвечает за красоту и творчество в нашем городе. В тот день награждали тех, кто отличился в своей работе, среди награжденных - преподаватель Ахтырской музыкальной школы и руководитель ансамблей «Крошка», «Ивана Купала» городского центра культуры и досуга Лариса Анатольевна Крошка. 
 
Сергію Пустовому присвоїли звання Почесного громадянина міста Охтирки Печать
Автор ГородА   
06.11.2017 г.
ImageПустовий Сергій Олегович (Стрілок). Народився 17 липня 1981 року в Охтирці, загинув 23 жовтня 2016 року в с. Славне Мар'їнського району Донецької області. Молодший сержант. Сесія Охтирської міської ради 26 жовтня присвоїла йому звання «Почесний громадянин міста» - посмертно.
 
Виставка обов’язкова до перегляду Печать
Автор ГородА   
19.09.2017 г.

ImageУ міському краєзнавчому музеї розгорнуто персональну виставку художника Сергія Жиделя, яку варто побачити кожному.

 
В Охтирці вчилися медіаграмотності Печать
Автор Анна Протасова   
04.09.2017 г.

ImageЗа сприяння Інституту демократії ім. Пилипа Орлика 30 серпня в Охтирці відбувся тренінг: «Як не стати інформаційною маріонеткою?».Чи вміємо ми відрізнити пропаганду від інформації, чи розпізнаємо, коли нами маніпулюють, і що повинні знати, аби не піддатися маніпуляціям? Такими були основні теми заходу, аудиторію якого склали вчителі, бібліотекарі та учнівська молодь. 

 
Договір оренди земельної ділянки: як правильно оформити? Печать
Автор Охтирський МВ ДВС ГТУЮ   
28.08.2017 г.

ImageДоброго дня, шановний пане Міністре! Виступаючи якось по телевізору Ви казали, що дуже часто антирейдерська комісія Міністерства юстиції не може ніяким чином вплинути на проблемну ситуацію, оскільки фактично жодних порушень з боку орендаря нема, адже власники земельних паїв підписують договори оренди, не читаючи їх і лише потім виявляють якісь проблемні моменти. Скажіть будь-ласка, як правильно оформити такий договір, щоб не потрапити у неприємну ситуацію? І як, за наявності договору, можна його змінити чи розірвати?

 
Дієвий спосіб виконання рішень з несплати комунальних платежів Печать
Автор Охтирський ВДВС ГТУЮ   
23.08.2017 г.

В Охтирському міськрайонному ВДВС ГТУЮ у Сумській області є наявний приклад виконання рішень суду шляхом примусового проникнення до житла боржників для опису та арешту майна для подальшої його реалізації. Лише після винесення ухвали Охтирським міськрайонним судом Сумської області про примусове проникнення до житла для опису та арешту майна, що належить боржникам на праві власності та примусовому входженню до житла, що належить боржникам, заборгованість погашена в повному обсязі. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 41 - 50 из 1800
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама