Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Важно
Важно
ОГОЛОШЕННЯ Печать
Автор Редактор   
18.04.2013 г.

Охтирський МВ УМВС оголошує набір цивільної молоді віком 25 років для заміщення наступних посад:
-  Дільничний інспектор міліції. Вимога: вища освіта, служба в ЗС України або військова кафедра.
- Інспектор патрульної служби. Вимога: служба в ЗС України.

 
Шановні охтирчани! Печать
Автор Редактор   
15.04.2013 г.

20 квітня 2013 року в місті проводиться щорічна акція «За чисте довкілля», день благоустрою.

Запрошуемо всіх долучитися до цієї акції. Разом ми зробимо наше місто кращим!

 
План заходів культурно – мистецького свята «ТРАВЕНЬ - ФЕСТ» Печать
Автор Редактор   
05.04.2013 г.

План заходів культурно - мистецького свята «ТРАВЕНЬ - ФЕСТ», приуроченого до 100-літнього ювілею Охтирського пивоварного заводу 1 травня 2013 року

 
Звіт в.о. міського голови Печать
Автор Редактор   
25.03.2013 г.

29 березня 2013 року  о 13.00. у м. Охтирка в залі районного будинку культури (РБК) відбудеться звіт в.о. міського голови Цілуйка О.В. перед громадою про роботу та діяльність виконавчих органів міської ради за 2012 рік. 

 
ОГОЛОШЕННЯ! Печать
Автор А. Картуз   
14.03.2013 г.

20 березня 2013 року з 10:00 до 12:00 у приміщенні Охтирської міжрайонної прокуратури буде здійснюватись особистий прийом громадян заступником прокурора Сумської області старшим радником юстиції Муравенком Олександром Юрійовичем.

 
ОГОЛОШЕННЯ Печать
Автор Охтирський МВ УМВС України в Сумській області   
12.02.2013 г.

Охтирський міський відділ Управління МВС України в Сумській області запрошує на службу в органи внутрішніх справ цивільних осіб на заміщення вакантної посади інженера - связиста.

 
Новорічний конкурс Печать
Автор Міськрада   
28.12.2012 г.

У зв’язку з наближенням новорічних та різдвяних свят, для прикрашення зовнішнього вигляду території міста у святкові дні оголошується конкурс.

Конкурс на краще святкове оформлення фасадів, вітрин та прилеглих до будівель територій в наступних номінаціях: підприємства торгівлі, ресторанного бізнесу та побутового обслуговування; заклади освіти; адміністративні приміщення установ, організацій та підприємств усіх форм власності; приватний сектор.

 
Прокуратура допоможе суб'єктам господарської діяльності. Печать
Автор В. Книга   
21.12.2012 г.

На виконання розпорядження прокуратури Сумської області по організації прийняття повідомлень на телефон "гарячої ліній" в органах прокуратури Сумської області, Охтирська міжрайонна прокуратура організувала постійну роботу телефону"гарячої лінії" по номеру (05446-2-27-74; 2-51-42). Повідомлення приймаються в робочі дні с 9.00 год. до 18.00 год. (з 13.00 год. до 13.45 год.обідня перерва).

 
До відома жителів міста Охтирки та Охтирського району! Печать
Автор СЗГ Охтирського МВ   
19.11.2012 г.

З метою розвитку партнерських відносин з населенням, вивчення громадської думки та покращення діяльності органів внутрішніх справ 28 листопада в 11 в Охтирському міськвідділі міліції здійснюватиме особистий прийом громадян заступник начальника УМВС в Сумській області - начальник міліції громадської безпеки МАЛЬОВАНИЙ Олександр Миколайович.

 
ОГОЛОШЕННЯ Печать
Автор Редактор   
05.10.2012 г.

Охтирським міським відділом Управління МВС України в Сумській області на службу в органи внутрішніх справ приймаються цивільні особи на посади оперуповноважених карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції, у взводі патрульної служби.

 
Виталий Кличко на днях приедет в Ахтырку! Печать
Автор Редактор   
05.10.2012 г.

ImageАхтырчане, кто хочет не только получить автограф, но и пообщаться с Героем Украины Виталием Владимировичем Кличко - не упустите шанс!

10 октября в 10:00 возле «Кнежи» лидер политической силы «УДАР» Виталий Кличко  собирает друзей и сторонников.

 
Запрошення Печать
Автор Редактор   
04.09.2012 г.

ImageУ Всеукраїнському конкурсі на встановлення одного з 12 дитячих спортивних майданчиків прибудинкового формату в рамках проекту «Клич друзів - граймо разом!» організованим «Фондом братів Кличків», за підтримки Фундації Кока-Кола перемогла родина Шушман.

 
До відому жителів міста Охтирки та Охтирського району! Печать
Автор Редактор   
30.08.2012 г.

З метою розвитку партнерських відносин з населенням,вивчення громадської думки та покращення діяльності ОВС 6 вересня 2012 року в Охтирському міськвідділі міліції здійснюватиме особистий прийом громадян заступник начальника УМВС - начальник міліції громадської безпеки Мальований О.М.

 
ОГОЛОШЕННЯ Печать
Автор Редактор   
26.08.2012 г.

Охтирським міським відділом Управління МВС України в Сумській області на службу в органи внутрішніх справ приймаються цивільні особи на посади оперуповноважених карного розшуку, боротьби з незаконним обігом наркотиків, кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції, у взводі патрульної служби.

 
"Гаряча лінія" прокуратури Печать
Автор Редактор   
14.08.2012 г.

На виконання розпорядження прокуратури Сумської області «Про організацію прийняття повідомлень на телефон «гарячої лінії» в органах прокуратури Сумської області» Охтирською міжрайонною прокуратурою організовано постійну роботу телефону «гарячої лінії» за номером: (05446)-2-27-74. Телефон «гарячої лінії» працює у робочі дні з 09 до 18 години.

 
МНС набирає ліцеїстів Печать
Автор МНС України   
08.08.2012 г.

Випускники 9-го класу загальноосвітніх шкіл мають змогу отримати повнуої загальнуої середню освіту та отримати допрофесійну підготовку у сфері цивільного захисту з метою подальшого продовження навчання у вищих навчальних закладах МНС України.

 
Без альтернативы Печать
Автор Газета "Город А"   
15.01.2012 г.

ImageМы неоднократно писали о существующих тарифах Ахтырской ТЭЦ, и даже на страницах газеты задавали вопросы ее директору. Но, к сожалению, все вопросы остались без ответа. Да и что говорить о газете, если ТЭЦ проигнорировала депутатский запрос одного из депутатов городского совета, озву­ченный на сессии. Как говорится, "а Васька слушает, да ест". Вынудил вернуться к этой "заезженной" теме звонок нашего читателя, живущего в двенадцатиэтажке. Он сетовал на то, что хотя в его доме установлен счетчик тепловой энергии, платят они по нормативам. Видимо, для ТЭЦ в связи с аномально теплой зимой не выгодно принимать платежи по показаниям счетчика, вот и тянут с его принятием в эксплу­атацию.

 
Кожному покупцю наша "Славна" до смаку! Печать
Автор Газета "Город А"   
11.07.2011 г.

Кореспондент газети "Город А", відгукнувшись на запрошення TOB "Классік", на власні очі побачив про­цес виробництва молочної продукції, яку покупці впізнають на полицях місцевих магазинів за зображенням симпатичного кота із склянкою молока у лапі, і переконався, що вона виготовляється лише з натуральних та якісних компонентів.

 
УВАГА!!! Печать
Автор Управління економіки та інвестиційної політики ОМР   
19.04.2011 г.

Шановні підприємці та суб’єкти господарювання, які мають в оренді земельні ділянки для комерційного використання!

 
КОЛЯДНИКИ СПАСЛИ ЧЕЛОВЕКА ОТ ПОЖАРА Печать
Автор Газета "Город А"   
15.01.2010 г.

Рождественское утро могло стать последним в жизни гражданина Н, 1927 года рождения. Из-за собственной неосторожности огонь, призванный быть другом, мог этому человеку, проживающему в частном доме по улице Чапаева, оборвать жизнь.

Удушливый дым заполнил весь дом. Если бы не случайный визит колядников, это утро закончилось бы трагедией...

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 261 - 280 из 283
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама