Реклама
Головна arrow Розділи arrow Місцеві новини arrow Події arrow В Охтирці жінка отримала штраф за удар палицею по співмешканцю
В Охтирці жінка отримала штраф за удар палицею по співмешканцю
Автор Админ   
11.02.2025 г.



Охтирський міськрайонний суд  призначив жінці штраф за умисне нанесення легких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю

Інцидент стався 1 січня 2025 року. Під час сварки обвинувачена вдарила чоловіка дерев'яною палицею по спині, що спричинило легкі тілесні ушкодження.

У ході судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою вину та уклала угоду про примирення з потерпілим. Суд затвердив угоду та призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.

 
int_090226.jpg

bezp_181120.gif

express.gif

pam_100221_02.jpg

brus_110423_02.jpg

pesok_220823_01.jpg